Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przyczepa samochodowa - Nie świeci prawy kierunkowskaz

Oce 01 Cze 2013 21:39 2676 5
  • #1 01 Cze 2013 21:39
    Oce
    Poziom 9  

Nie świeci prawy kierunkowskaz w przyczepie. Żarówka dobra, po wyjęciu żarówki napięcie pojawia się w takt działania przerywacza, natomiast po włożeniu żarówki napięcie znika i żarówka nie świeci. Sprawdziłem połączenia, wszystko jest dobrze, już mi ręce opadają. Co może być powodem?

0 5
  • #2 01 Cze 2013 21:43
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Nic nie jest dobrze, skoro nie działa. Podepnij żarówkę pod kostkę w samochodzie, tą przy haku. Jak działa to zmień instalację.
    Taki off top, z jakiej planety przybywasz?

1
  • #3 01 Cze 2013 21:43
    Patryko96
    Poziom 7  

Może sprawdź mase. Przeczyść. Wtyk do gniazda pryśnij jakimś środkiem do elektryki.

1
  • #4 01 Cze 2013 21:45
    lukaszek_socho
    Poziom 18  

Czy przyczepa była podłączana do innego pojazdu aby wykluczyć winę po stronie samochodu?

0
  • #5 01 Cze 2013 21:56
    milejow
    Poziom 42  

Oce napisał:
    Żarówka dobra, po wyjęciu żarówki napięcie pojawia się w takt działania przerywacza,

Sprawdzałeś pewnie miernikiem, sprawdź żarówką minimum 21W bezpośrednio na bolcach gniazda w samochodzie, jak będzie ok. to do roboty instalacja w przyczepce(zaśniedziałe połączenia, naderwane kable)

0
  • #6 02 Cze 2013 21:25
    Oce
    Poziom 9  

Dzięki za zainteresowanie tematem i za porady, dziś nic nie robiłem bo jest niedziela, jak rozwiążę problem to dam znać a sołtysowi z Elbląga odpowiadam, że nie przybyłem z innej planety, jestem z planety Ziemia i nie wybieram się na inną bo mam niesprawny kierunkowskaz w przyczepie, jak naprawię to umówimy się i może razem wybierzemy się gdzieś poza Ziemię, może być ?

1