Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OKI MC562 - Przywrócenie Ustawień Fabrycznych

01 Cze 2013 22:33 6807 4
  • Poziom 9  
    Witam
    Pamiętam hasło ale nie pamiętam loginu (bądź źle go wpisałem) w drukarce OKI MC562 dn. Teraz prosi o nazwę użytkownika i hasło i się zablokowała da się tylko drukować. Czy jest jakaś możliwość przywrócenia ustawień fabrycznych w tym urządzeniu jeśli tak to jak to zrobić?
    Z góry dzięki
  • Poziom 18  
    Co dokładnie wyświetla drukarka? standardowo to admin i 6x 'a'
  • Poziom 9  
    Drukarka wyświetla bym się "ZALOGUJ" prosi o podanie loginu i hasła. Zadzwoniłem do serwisu i mi pomogli. Okazuje się, że standardowy login do drukarki to "root" a hasło to "aaaaaa". W instrukcji nie mogłem znaleźć loginu znalazłem tylko hasło. Pomogli ale w dalszym ciągu ciekaw jestem jak tą drukarkę przywrócić do ustawień fabrycznych.
    Dla mających problem z DRUKARKAMI OKI jest infolinia tel. 800 120 066. Udzielają pomocy przez telefon (na szczęście).
  • Poziom 18  
    jest taka funkcja poszukaj w menu systemu po zalogowaniu się będzie dostępna
  • Poziom 9  
    Przepraszam, że odświeżam temat ale mam problem z tą drukarką ponieważ nie pamiętam hasła i nie wiem jak mogę przywrócić ustawień fabrycznych. Jak dzwoniłem do supportu OKI to za kasę chcą przyjechać i to zrobić :( Moje pytanie nie ma innej metody ?

Pozdrawiam