Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP PhotoSmart 7450 - zacięcie papieru

01 Cze 2013 23:05 1086 3
  • Poziom 11  
    Witam, sprawa jest taka: drukarka tydzień temu poprostu w ogóle nie drukowała tylko wciągła kartkę i pokazało się zacięcie papieru, po przeszukaniu tematów na elektrodzie i innych forach dowiedziałem się że to prawdopodobnie sprzęgło (które było pęknięte więc je wymieniłem), drukarka drukuje normalnie ale jeśli poda się jej w odpowiednim momencie papier tzn. jeśli ją uruchomię ją z papierem to wciągnie jedną kartkę i się zatrzymuję po czym trzeba kartkę wyjąć lub jeśli uruchomię ją bez papieru działa normalnie ale słychać że chce kartkę (ale się uruchamia), potem ją włożę i dam drukuj jest tak samo poprostu muszę słuchać kiedy drukarka chce wciągnąć papier wtedy podam jej jedną kartkę i działa poprawnie. Przeszukałem już pół internetu ale dalej nie dowiedziałem się w czym leży problem. Czy ktoś już miał taki problem?
  • Spec od drukarek
    Uszkodzony masz zestaw zębatek z prawej strony. Zazębiają się w złym momencie. Najlepiej wymienić cały mechanizm. Ew. jeśli masz całe sprzęgiełko to wymienić bez niego.
  • Spec od drukarek
    Elektronika według mnie sprawna.