Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

507S Vertex - Zakup świateł do jazdy dziennej?

1010011010 01 Cze 2013 23:47 1206 2
  • #1 01 Cze 2013 23:47
    1010011010
    Poziom 32  

Witajcie.
    Planuję zakup świateł do jazdy dziennej. Poprzednie tematy są z 2011 roku i myślę, że od tej pory coś się zmieniło.
    Zakupiłem światła za 30zł, niestety, ale sprzedawca okazał się nieuczciwy i światła tak na prawdę były beznadziejne oraz nie posiadały homologacji (mimo wytłoczeń i zapewnień).
    Także postanowiłem zakupić coś lepszego do 160zł. Znalazłem światła Vertex 507S.
    Co sądzicie o nich? Warto? Siania na radiu się nie boję, ten tani badziew nie siał, mam dość dobre radio i nie mam problemu z odbiorem.
    Według firmy Alltronix światła 507HP nie są już produkowane.

Opis z aukcji Alltronix:

Kod: bash
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Pozdrawiam :)

0 2
  • #2 13 Cze 2013 12:13
    KolinR
    Poziom 1  

Miałem i polecam. Bardzo mocne światło. Przejeździłem około pół roku, z radiem nie było problemów, przestał mi wreszcie piszczeć pasek klinowy przy odpalaniu. Nie wiem tylko czy mówimy dokładnie o tych samych (moje były na diodach samsunga, tez w nazwie 507,cena taka sama) ?
    A czemu miałem ? Bo mi ukradli :/ Mocowane w Opel Astra F do zderzaka nie były wielka trudnością w demontażu (2 małe śrubeczki). Złodziej nawet tego nie zrobił bo zwyczajnie je wyłamał. Następnym razem wytnę miejsce w zderzaku i ukryje montaż za nim.
    Pozdrawiam

0
  • #3 14 Cze 2013 21:31
    1010011010
    Poziom 32  

KolinR napisał:
    Miałem i polecam. Bardzo mocne światło. Przejeździłem około pół roku, z radiem nie było problemów, przestał mi wreszcie piszczeć pasek klinowy przy odpalaniu. Nie wiem tylko czy mówimy dokładnie o tych samych (moje były na diodach samsunga, tez w nazwie 507,cena taka sama) ?
    A czemu miałem ? Bo mi ukradli :/ Mocowane w Opel Astra F do zderzaka nie były wielka trudnością w demontażu (2 małe śrubeczki). Złodziej nawet tego nie zrobił bo zwyczajnie je wyłamał. Następnym razem wytnę miejsce w zderzaku i ukryje montaż za nim.
    Pozdrawiam

Światła zakupiłem, dzięki za opinię. Moje montuję w zderzaku na szczeliwo. Jak będzie chciał ukraść to musi razem ze zderzakiem.

0