Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Astra F 1.4 benzyna+LPG - dopóki jest benzyna nie jedzie na LPG

02 Jun 2013 11:50 3561 3
  • Level 2  
    Witam serdecznie zwracam się z prośbą odnośnie mojej asterki. Pewien czas temu samochód zaczął delikatnie mówiąc wariować tzn. na benzynie strasznie dużo pali i masakrycznie kopci, po przełączeniu na gaz auto się dusi, dławi i nie ma siły jechać. Ktoś mi powiedział, że w momencie przełączenia na gaz auto może spalać gaz i benzynę jednocześnie ponieważ centralka nie odłącza wtrysku paliwa, czy jest to możliwe? Inna osoba stwierdziła, że należy wymienić centralkę z komputerem od gazu bo szwankuje, mam założony komputerek firmy D.T. Gas System. Najlepsze jest to, że na benzynie do póki jest w baku to na gazie nie będzie chodzić ale gdy benzyna się skończy normalnie na gazie funkcjonuje. Proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.
  • Level 42  
    Jak benzyna skończy się w baku , to na gazie normalnie chodzi!!!!

Maja racje podpowiadacze , zapala na dwóch paliwach , na gazie i benzynie.
    Po Twoim opisie zjawiska , sądzę ,że sam tego nie zrobisz. Daj na warsztat.
  • Level 34  
    jak masz jednopunkta to sciagnij obudowe wtrysku,zapal i wszystko bedziesz juz wiedział
  • Level 2  
    Witam wszystkich. Usterka w mojej astrze się rozwiązała. Okazało się mianowicie, że szwankował przekaźnik 12 V, 20-30A. Po podpowiedzi mechanika kupiłem nowy, wymieniłem i autko znowu odżyło.