Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

n.p. Samsung Galaxy - wymiana dotyku

02 Cze 2013 23:07 3018 4
  • Poziom 2  
    Witam mam pytanie jest bardzo proste dlatego w dziale dla początkujących mam nadzieje ze nikomu tu nie będzie przeszkadzało a mianowicie chodzi o wyczyszczenie wyświetlacza n.p. w sgs3 po odklejeniu dotyku chodzi mi o ten klej co trzyma dotyk, czyszczę go rozpuszczalnikiem niby schodzi ale gdy przecieram go szmatka lub wacikiem to pozostają takie smugi lub tez włoski i wygląda strasznie moje pytanie jakim płynem to zrobić? najlepiej prosiłbym o nazwę co bym mógł to kupić na Alldrogo i jakie szmatki tez prosiłbym o nazwę wytarły by to najlepiej.
    pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Witaj

Rozumiem teraz czemu każdy klient co przynasza S3 z wymjenioną szybką
    Ma plamy i odćiski od palców pod szybką. Czyli to na dotyku sie bruźi i nie mają jak oczyścić.

A czy próbowałeś powietrzem dmuchać na to i nie cierać tego wcale ?
  • Poziom 2  
    właśnie zamówiłem na all i czekam ale nie wiem czy to wystarczy (amator) dlatego moje pytanie
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Jak używasz rozspuszczalnika to się nie dziw że zostają plamy. Nie ma jednego uniwersalnego preparatu do usuwaniu kleju, ponieważ różni prducenci stosują różne kleje. Praktycznie jednak wszystkie środki czyszczące oparte są na różnych rodzajach alkoholi technicznych - ważne jest aby szybko odparowywały bez zostawiania osadów. Najprostzszy (niestety równiż średnio skuteczny) jest izopropanol.
    Do czyszczenia najlepsze bibułki do czyszczenia optyki lub szmatki z mikrofibry (nie każde się nadają). Czysta i nie pyląca ircha też może być.
    Jednak nie ma co się przejmować dokładnym czyszczeniem, sam i tak nie przykleisz dotyku tak aby nie dostawał się kurz pod szybkę, jeśli Ci to przeszkadza to będziesz musiał mniejwięcej co miesiąc (zależnie od warunków) rozklejać i czyścić.
  • Poziom 2  
    Dziękuje za zainteresowanie i za tych kilka porad jakie otrzymałem rzeczy zakupione czekam na dostawę napisze jak wypróbuje.
    p.s dla tych którzy będą próbować odkleić dotyk sgs 3 mini trzeba ostrożnie grzać, dziś odkleiłem taki ale amoled nie chce się już zapalić mruga tylko nie wiem ale z normalnego sgs 3 odkleiłem już kilka sztuk i wszystko oki z tym robiłem tak samo ale już nie wstał.
    pozdrawiam i dzięki