Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

parametry lini 20Mb - Słaba synchro niski transfer

02 Cze 2013 23:18 963 3
  • Poziom 13  
    Synchro miałem w granicach 22000 - 24000, transfer 19 Mb/s. Teraz jest kicha ,bo płacę za 20Mb/s, a mam raptem 11Mb/s-13.5Mb/s. Dzwoniłem to zasłaniają się swoimi widłami że niby się mieszczę. Tylko że ich widły zaczynają się od ponad 10Mb/s :) Zobaczcie moje parametry. Upload jest ok. na speedtest.net prawie 1Mb/s tak jak w umowie. Download tragedia. Dodam że łącze stabilne.
    parametry lini 20Mb - Słaba synchro niski transfer
  • Poziom 35  
    Taki rozrzut pomiędzy tłumieniem down a up jest nienormalny, masz włączony aparat telefoniczny bądź inne urządzenie/a do linii, może być prawidłowo podłączone urządzenie ale uszkodzone (np. po burzy), w ostateczności sam livebox. Odłącz wszystkie "ogony" w instalacji, zostaw samego liveboxa i wklej na forum statystyki.
  • Poziom 9  
    Tak dokładnie oni zawsze szukają winy po stronie klienta ja tak miałem z Neostradą że łącze stare za daleko do dyslamu a kolega mój miał tak samo no ale wiecie jak się posmaruje to i kabli starczy i odległość wtedy dobra podsumować na pewno nie będziesz miał tyle co w umowie bo to są dobre kręty
  • Poziom 13  
    skończyłem z tym dziadostwem TP. Teraz mam z netii 50Mb od 4 miesięcy i transfer na poziomie 43-47. Jestem zadowolony.