Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SD1301B - nie pobiera wody /odpompowuje ciągle wodę

03 Cze 2013 09:07 5787 4
 • Poziom 9  
  Zmywarka BOSH SD1301B Nr.SRS43E12EU/04.
  Spalił się silnik pompy, wymieniłem go na własną rękę razam z pompą /jako zespół/, porobiłem sobie zdjęcia aby złożyć to wszystko z powrotem, bo kabli trochę było. Pierwsze mycie odbyło się O.K natomiast teraz coś szwankuje. Gdy skończy myć i nawet gdy zapali się End, cały czas pracuje jakby chciała odpompować wodę. Teraz znowu podczas rozpoczęcia mycia robi to samo + pali się kranik i nie potrafi pobrać wody.
 • Poziom 9  
  Podobny objaw miałem przy "zamuleniu" filtra. Nie mówię o tym, którey jest na wierzchu, tylko takiego widocznego dopiero po rozmontawaniu zmywarki, na odpływie wody. Zrobił to fachowiec- ja nim nie jestem, stąd taki ogólny opis. Był tam tłusty szlam.
 • Poziom 9  
  Sprawdzę i tę informację , na razie udało mi się uruchomić zmywarkę poprzez odplokowanie mikrostyku z zabezpieczenia przed przeciekiem nie wiem co on tak się sam ciągle załącza , start jest jakby załatwiony . Czekam co zrobi się na końcu i czy jedno z drugim ma coś wspólnego. Zmywarkę raczej całą wyczyściłem, jak pojawi się ten sam problem przy End .sprawdzę ten filtr o którym pan pisze tylko gdzie on się znajduje ?
 • Poziom 9  
  NIe pomogę Ci, bo jak przyszedłem, to zmywarka już była rozkręcona a fachowiec płukał tą część w łazience, ale z tego co pamietam to po lewej stronie na dole.
 • Pomocny post
  Poziom 28  
  Która pompa była wymieniana? Bo z tego co opisałeś masz wyciek. Woda zbiera się w postumencie i podniosła pływak co za skutkowało uruchomienie programu awaryjnego.