Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A-140 - Filtr aktywny do subwoofera

igakow10 03 Cze 2013 10:12 1701 2
  • #1 03 Cze 2013 10:12
    igakow10
    Poziom 13  

Witam czy ktoś może próbował ten filtr zaprojektować ze schematu poniżej? Nie wiem czy mam rację ale wydaje mi się, że troszkę się rożni od pcb jaka można kupić.
    Czy ktoś ma widok od strony druku tego filtra? Jestem na etapie projektowania płytki. Czy ten schemat jest taki jaki dostarczają z filtrem? Czy jest prawidłowy?

0 2
  • Relpol
  • #2 03 Cze 2013 21:08
    wilczasty
    Poziom 19  

Schemat, który dołączają do PCB różni się podłączeniem potencjometru, sam nie wiem dlaczego tak jest.

Według mnie lepiej zamówić u nich płytkę i mieć spokój, z tego co pamiętam kosztowała 14zł z wysyłką.

0
  • Relpol
  • #3 03 Cze 2013 22:16
    igakow10
    Poziom 13  

Witam. Właśnie wydaje mi się, że jest nieco inaczej ale dokładnie przez laminat ścieżek nie widać dlatego prosiłbym kogoś o zdjęcie druku. Może ktoś ma ich schemat. Opisy elementów na płytce też się z tym schematem nie zgadzają, dlatego pytam czy ten schemat jest ok?
    Kolega zbudował taki filtr z automatycznym wył.?

Na płytce filtra chcę umieścić układ automatycznego załączania i stabilizatory z kondensatorami i mostkiem +/- 12V. O ile z tym nie ma problemu zastanawiam się czy umieścić tez na niej przekaźnik i trafo stsnd by. Nie wiem czy umieszczenie 230V i trafa na płytce filtra to dobry pomysł? Co myślicie?

0
  Szukaj w 5mln produktów