Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie dekodera polsatu przez kino domowe HK przewodem HDMI.

panTofeel 03 Cze 2013 19:41 2280 2
  • #1 03 Cze 2013 19:41
    panTofeel
    Poziom 7  

Posiadam kino domowe HK AVR260 i próbuje podłączyć przez HDMI dekoder cyfrowego polsatu HD5000. Niestety obraz nie jest przekazywany na TV. Jeśli podłączam bezpośrednio z dekodera na TV wszystko działa więc wygląda na to że dekoder jest sprawny. Próbowałem już rożnych kabli HDMI, różnych wejść HDMI w kinie oraz różnych ustawień w opcjach i efekt jest zawsze ten sam - KD nie widzi sygnału z dekodera (w ustawieniach wyświetla się "NO INPUT"). Dodam, że sygnał z innych urządzeń, tzn. XBox, Blu-ray podłączony do dowolnego wejścia HDMI jest przekazywany na TV bez problemu. Znalazłem kilka wpisów w internecie, że inni też mają ten problem, ale nikt nie potrafił udzielić odpowiedzi dlaczego tak się dzieje. Może na forum elektroda ktoś zna przyczynę.

0 2
  • #2 05 Cze 2013 11:14
    panTofeel
    Poziom 7  

Dodam, że odkryłem jak włączyć/wyłączyć HDCP w Harmanie. Jednak to również nie rozwiązało problemu. :cry:

0
  • #3 19 Cze 2013 20:57
    panTofeel
    Poziom 7  

Kolejny etap, mianowicie po zaopatrzeniu się w odpowiedni kabelek, wgrałem najnowszy firmware do mojego AVR260. Co jednakowoż nie dało oczekiwanego rezultatu. Czy naprawdę nikt nie ma pomysłu co by można z tym zrobić, żeby działało?

0