Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nagrywarka panasonic DMR-EX645 - +tuner satelitarny nbox HDTV 2850ST

d4rK_7 04 Cze 2013 10:10 1971 4
  • #1 04 Cze 2013 10:10
    d4rK_7
    Poziom 8  

Witam mam te dwa urządzenia podpięte do tv panasonic tv-p42c2e. Nagrywarka poprzez av1 jest podpięta z av1 tv. Satka podpięta jest przez hdmi do tv. Chciałem nagrywać ręcznie przez nagrywarkę, gdyż dekoder satki nie ma dysku, a jak kiedyś próbowałem na pena 8gb coś nagrać to też nie ruszało, chyba ten dekoder w ogóle nie ma nagrywania. Tak więc podłączyłem scartem av2 nagrywarki, ze scartem dekodera. Na nagrywarce jest dźwięk, ale nie ma obrazu jakiegokolwiek. Próbowałem podłączać innym kablem, w innej konfiguracji (na av1), sprawdzałem starą nagrywarkę panasonica w każdym przypadku było to samo. Da się coś z tym zrobić czy po prostu dekoder ma jakieś zabezpieczenie przed kopiowaniem??

0 4
  • #3 04 Cze 2013 10:52
    d4rK_7
    Poziom 8  

ja mam ten dekoder w wersji na kartę tam nie ma przycisku res tylko przestawia się kombinacją *1-7, na 1-2 jest wyjście opisane jako sd(nie niem co to) i na opcji 1-2 na nagrywarce pojawia się dodatkowo pasek z aktualnym programem obrazu dalej nie ma

0
  • #4 04 Cze 2013 18:05
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

d4rK_7 napisał:
    na 1-2 jest wyjście opisane jako sd(nie niem co to)

Po prostu uruchamia się zwykłe gniazdo euro w dekoderze.
    d4rK_7 napisał:
    i na opcji 1-2 na nagrywarce pojawia się dodatkowo pasek z aktualnym programem obrazu dalej nie ma

To znaczy co?, jest info z dekodera, i pasek info danego kanału widać, ale samego programu wtedy na tv nie ma?.
    Jeśli możesz daj fotę tego "zjawiska".

0
  • #5 05 Cze 2013 14:08
    d4rK_7
    Poziom 8  

problem rozwiązany trzeba było po przełączeniu na euro odpiąć jeszcze kabel hdmi

0