Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nissan primera p12 - usterka panelu sterowania i monitora

toja87 04 Jun 2013 20:58 5928 3
    toja87
    Level 1  
    Witam, mam taki problem, a mianowicie dwa dni temu przestał działać mi panel sterowania wraz z monitorem. Wieczorem wszystko było oki, rano jak włączyłam auto to ani monitor ani panel sterowania nie zadziałał jedynie to nawiew na tylnią szybę funkcjonuje. Wszystkie bezpieczniki zostały sprawdzone i były ok. Dziś byłam w salonie nissana i powiedziano mi że koszt wymiany będzie mnie kosztował 17 tyś zł WOW :!: . Proszę o pomoc!!! czy jest inny sposób naprawy??

Dodam iż od nie dawna jestem posiadaczką Nissana Primery p12 2002 rok 2.2 disel
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    pzdancewicz
    Level 2  
    czy ktos potrafi opisac usterke i jak ja usunac mam to samo. primera p12 ekran i konsola niedziala oprocz ogrz,. tylnej szyby i nawiew ciagle daj na maksa.
    Wiem ze duzo osob sie oglasza ze za 300zl usunie usterke ale to jest forum i czy znajdzie sie ktos kto moze opisac problem za darmo??
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    Podpowiem że sterowanie tylnej szyby podgrzewanej to w panelu tylko właczniki i kontrolka reszta cyfrowo sterowana.
    Jest to do naprawienia po rozkminieniu po kilku godzinach dłubania, mierzenia, potem już z górki.
    pzdancewicz
    Level 2  
    jest to jakas podpowiedz :) ale pytanie czy chodzi o mierzenie plytki panelu sterowania czy dvd bo podobno w dvd znajduje sie komputer glowny. jestem mechanikiem ale nie elektronikiem. prad mierzyc umiem ale to tyle. bardzo prosze o jakies wskazowki z gory dziekuje