Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung T220 - Monitor gaśnie, gdy przeważają ciemne barwy na ekranie

05 Cze 2013 13:05 1776 6
  • Poziom 9  
    Mam problem z monitorem(Samsung t220) Monitor gaśnie gdy pojawiają się ciemne kolory na ekranie, tzn. gdy zajmują jego większość. Ciemne zdjęcie, film, podczas włączania komputera dopiero monitor włącza się, gdy włączy się ekran logowania. Sterowniki mam wszystkie wgrane najnowsze zarówno od karty jak i monitora. Jest na to jakiś sposób?
  • Poziom 43  
    Obawiam się, że nic z tym się nie da zrobić. Ekologia wygrała! :) To jest po prostu taki tryb szczędzania energii.
  • Poziom 9  
    ekologia ekologią :) tylko akurat coś z nią jest nie tak :) więcej przecież potrzeba energii by rozjaśnić. czyżby świat stanął na słowie?
    A tak na poważnie, czy da się ten tryb jakoś wyłączyć?
  • Poziom 43  
    na pewno na stronie producenta masz do ściągnięcia sterownik którym można sterować jasnością, kontrastem itd z poziomu windowsa, jeśli jest coś w opcjach, żeby to wyłączyć, to powinno być tam. Nie znam się na flashowaniu firmware monitorów - można też spróbować.
  • Poziom 9  
    akurat na stronie jest tylko jeden i to stary sterownik nic więcej :/ W monitorze wyłączyłem wszystkie ulepszacze. funkcje. reset i dalej to samo :/

Dodano po 2 [godziny] 54 [minuty]:

także diagnoza jest. Winny jest monitor. Padł już całkiem :/
  • Poziom 43  
    Przykro mi, w takim razie. Czyli nie był to jednak 'tryb oszczędzania energii'. :/
    Dopóki nie załatwisz nowego 'monidła' trochę energii jednak oszczędzisz...
    zamykasz?
  • Poziom 9  
    mam drugi teraz ;) nie zamykam, bo opiszę potem problem jak znajomy zerknie i powie co padło