Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer PD125 - Blaknące kolory po kilku minutach

06 Cze 2013 08:03 1830 3
  • Poziom 10  
    Witam
    mam problem z projektorem Acer PD125, po włączeniu przez około 2 minuty obraz jest poprawny po czym zaczynają kolory blednąć, po następnych kilku minutach projektor się wyłącza, sprawdziłem wszystkie wentylatory, wyczyściłem wszystko, nic to nie dało.

wygląda mi na to że coś się przegrzewa ale to mój pierwszy rozebrany projektor i nie wiem co najpierw sprawdzić, niestety nie znalazłem też podobnego problemu opisanego na forum,
    koło kolorów wykluczam bo kolory na początku są poprawne i nie mrugają czy tam znikają, po prostu równomiernie bledną przy tym samym natężeniu światła z lampy,
    lampa w połowie życia

z góry dziękuje za wskazówki jak rozwiązać problem
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Niewiem dokładnie co do tych kolorów ale obstawiał bym własnie na koło, a propo koła kolorów poszukuje koła do tego modelu (PD125) lub jeśli ktoś sie bardziej zna niech napisze od jakiego projektora może pasować koło kolorów

Pozdrawiam,
    4eeee
  • Poziom 1  
    Mam dokładnie takie nowe koło kolorów do tego modelu ACER PD125 i mogę sprzedać, ale problem może być, nie tylko w kole również w czujniku.
  • Poziom 9  
    Co do koła to już nie potrzebuje ponieważ dostałem w rozliczeniu Nec NP215
    a co do mojego acera mogę odsprzedać wszystkie cześć poza kołem kolorów, lampą
    i pilotem.

Pozdrawiam,
    4eeee