Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop do 2500pln 15,6 cala

06 Cze 2013 15:24 1221 6
  • Poziom 9  
    Witam

Właśnie umarł mój stary laptop i jestem zmuszony zakupić nowy.
    Wymagania:
    - 15,6 cala
    - dobra matryca (do oglądania filmów, w większości w HD)
    - dobre głośniki (czasami lubię sobie posłuchać muzyki)
    - cicha praca (często siedzę w nocy, a mój stary HP niemiłosiernie huczał)
    - zależy mi na dobrej jakości wykonania
    - fajnie jakby miał podświetlaną klawiaturę, ale jak nie będzie to też nic się nie stanie

Poza oglądaniem filmów, będzie przeznaczony do przeglądania internetu, z programów to czasami excel, word, gier nie mam zamiaru instalować, więc mocna karta graficzna nie będzie raczej potrzebna.

Może być bez systemu (wtedy laptop do 2200, bo muszę coś odłożyć na windowsa), chociaż wolałbym z Windows 7, w każdym razie Windowsa 8 nie chcę.

Cena do 2500pln, ewentualnie jakby było coś fajnego niewiele drożej to mogę lekko budżet naciągnąć.

Proszę o poradę w kwestii wyboru.

pozdrawiam
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 12  
    Nowy, czy używany? Bo jak używany polecam Acer Aspire 6920G. Polecam, bo mam. Sprawdź, czy ta linia jest kontynuowana, bo spełnia wszystkie Twoje wymogi. Oryginalnie instalowana była Vista, ale kupiłem Win7 i śmiga aż miło. Sterowniki są dostępne, chociaż trzeba troche poszperać.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 9  
    Interesuje mnie tylko nowy.
  • Poziom 9  
    Hp Probook mnie raczej nie interesuje ponieważ z tego co wyczytałem głośno pracuje a poza tym obecny laptop który mi padł to właśnie HP więc trochę się do tej marki zraziłem.
    Wiele dobrych słów słyszałem na temat lenovo, może coś z tej firmy ?