Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Wildfire S - HTC Wildfire S. Aparat nie dziala, telefon sie restartuje

06 Cze 2013 21:43 3102 2
  • Poziom 2  
    Mój problem jest następujący. W moim Wildfire S nie działa aparat ani kamerka. Jak włączam aparat/kamerę robi się czarne tło i tyle. Żadnych ikon, nic. Po kilkudziesięciu sekundach po włączeniu aparatu/kamery telefon się restartuje. Poza tym wszystko jest sprawne. Nie wiem czy problem polega na jakimś uszkodzeniu mechanicznym czy coś z softem. Telefon nie był w wodzie ani raczej mi nie upadł. W tym samym dniu rozbierałem telefon żeby wymienić szybkę od ekranu. Być może to spowodowało ten problem. Rozebrałem go jeszcze raz, bo może coś stało się z taśmami, ale wszystko było ok. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
  • Poziom 34  
    Ciężko powiedzieć na odległośc co mogło paść, Może moduł kamery amoże sterownik na płycie. W skrajnym przypadku może to byc winą tego wymienionego dotyku - czasami zdarza się że uszkodzona kamera powoduje iż nie działa dotkyk. Nie spotkałem się z przypadkiem odwrotnym ale nie wykluczałbym takiej możliwości, skoro gdzieś są powiązane linie kamery i dotyku.
  • Poziom 2  
    Stary dotyk jest pęknięty, ale wciąż działa, więc podłączyłem go żeby sprawdzić jak będzie się zachowywać aparat, ale niestety problem jest nadal aktualny