Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy w Nokii 6020 da się zablokować połączenia przychodzące z jednego numeru?

07 Cze 2013 14:12 1599 2
  • Poziom 17  
    Cóż, zdaję sobie sprawę, że ten model to archeologia GSM'u, ale z racji pracy w której potrzebuję bardzo wytrzymałego telefonu na którym mogę wisieć dniami bez ładowania nie po drodze mi zmiana. Zresztą - wolę uprzedzić komentarze typu: "zmień telefon na inny". :P

Jaki jest problem? Muszę pozbyć się natrętnego numeru, który utrudnia mi sms'ami i połączeniami pracę - pewna osoba za dużo do mnie pisze i dzwoni. ;) Nie mogę zmienić numeru, bo to numer pod którym znają mnie klienci, zresztą mam preferencyjny abonament na długo. Nie mogę też poblokować numerów mi nieznanych, bo mogę założyć, że nowy klient zadzwoni z nowego numeru. Jestem w P4 i konsultanci powiedzieli mi, że nie mogą zablokować pojedynczego numeru, ani nawet grupy, a to tylko jest możliwe poprzez funkcje telefonu.

Czy ktoś wie może/słyszał gdzie googlać czy w N 6020 jest możliwość zablokowania czyjegoś numeru? W grę wchodzą dowolne metody. Szukałem nieco na forach i brak wieści z tym telefonem. Czy ktoś coś? Pomoże? :)

Z góry dziękuję za każdą wskazówkę.
    Pozdrawiam
  • Admin grupy GSM
    W tym modelu nie zrobisz tego.
  • Poziom 17  
    Cóż, jeśli tak, to temat do zamknięcia.

Dziękuję i pozdrawiam.