Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekran logowania windows 7 - Wyłaczenie ekranu logowania po wybudzeniu komputera.

08 Cze 2013 14:01 7323 2
  • Poziom 9  
    Witam

Jestem w trakcie tworzenia Home Cinema (czy jak to się tam nazywa) na bazie Windows 7 Media Center; chciałbym aby komputer się nie wyłączał tylko przechodził w stan uśpienia;

jest wszystko prawie ok. tylko że podczas wybudzenia z owej śpiączki wyświetla się ekran logowania, chociaż mam tylko jedno konto administratora, nie mam ustawionego żadnego hasła, trzeba tylko kliknąć w ikonę użytkownika...

Ekran logowania windows 7 - Wyłaczenie ekranu logowania po wybudzeniu komputera.

co jest bardzo irytujące i psuję mi całą koncepcje ideału xD....

więc czy można to jakoś wyłączyć, wiem że są tematy o wyłączeniu ekranu logowania po włączeniu komputera ale po wybudzeniu ze śpiączki nie widziałem żadnych wskazówek a cały tydzień siedzę nad podłączeniem tego ustrojstwa i powoli zaczynam tracić wiarę że to się uda w taki sposób jak zamierzałem...
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Panel sterowania --> Opcje zasilania --> Wymagaj hasła przy wznawianiu --> Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne --> Zaptaszkuj Nie wymagaj hasła. Zatwierdź OK
  • Poziom 9  
    o.O nie wierzę...
    kilka razy sprawdzałem w opcjach zasilania i tego nie widziałem...

LoL
    dzięki... oczywiście działa, w końcu będę mógł spać spokojnie xD.

pozdrawiam...

temat do zamknięcia.