Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw golf 2 1,6 ben gaz gaśnie na biegu jałowym

09 Cze 2013 10:48 1908 8
  • Poziom 8  
    Pozdrawiam. Mam taki problem z moim Golfem 2 1,6 benz/lpg, gaźnik pierburk 2e silnik PN rocznik 91.
    Gaźnik jest popsuty ale zasuwam na gaz i powstał problem gdy w czasie jazdy wrzucę bieg jałowy to gaśnie silnik a na postoju pracuje ładnie 9000 tys. obr.
    Proszę o podpowiedź, z góry dziękuję.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    koledze pewnie chodziło o 1000 obr, czemu sądzisz że gaznik jest popsuty ? podaj więcej informacji . Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    tak sorki to 900 obr gaznik mam walnięty bo tylko prycha i zaraz gaśnie na benzynie jak by go zalewało ale dlaczego mi na gazie gaśnie jak jade i wrzuce biek jałowy na postoju tak nie robi
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Po pierwsze, nie jeździ się na "luzie", po drugie zdejmij rurę łącząca filtr z wlotem powietrza w błotniku. Mam ten gaźnik w golfie 2 w automacie i od 4 lat sprawuje się wyśmienicie.
  • Poziom 8  
    ale ja na jednym biegu nie jadę a dobija mnie jak odpalam go biegiem w czasie jazdy

Dodano po 1 [godziny] 51 [minuty]:

zdjąłem rurę i zero poprawy ale niechcący ją przycisnąłem ręką wlot rury i wszedł na wyższe obroty część rury zaizolowałem taśmą i nastąpiła lekka poprawa jaka to może być przyczyna w końcu ta rura nie powinna być zmniejszana
  • Poziom 12  
    Motronic , widzisz muszę Cię zmartwić , ale miałem golfa na takim samym gaźniku .
  • Poziom 8  
    usterką okazał się filtr powietsza po założeniu nowego wszystko wróciło do normy

dziękuje za trafną ocenę
    pozdrawiam