Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GoClever Navio 405 - Oprogramowanie

kamil1v 09 Jun 2013 12:03 15405 14
    kamil1v
    Level 10  
    Witam!
    Posiadam nawigacje Navio 405 niestety nie zadowala mnie jej mapa. Nie pokazuje ograniczeń na drogach, nie mówi o fotoradarach itp. Była aktualizowana ale to nic nie dało. Mam pytanie czy by się dało jakoś usprawnić to oprogramowanie czy lepiej wgrać jakąś inną nawigację.
    Proszę o pomoc. Z góry dziękuję :)
  • Helpful post
    _Olivka
    Level 25  
    kamil1v wrote:
    czy lepiej wgrać jakąś inną nawigację.
    Tak, lepiej jest wgrać oprogramowanie nawigacyjne np :AutoMapa ;MapaMap ; iGO.
    kamil1v
    Level 10  
    A ktora z nich jest najlepsza ? I jak to zbrobic ?
  • Helpful post
    _Olivka
    Level 25  
    kamil1v wrote:
    A ktora z nich jest najlepsza ?
    Każdy ma swoje zdanie, ja korzystam z AM.
    kamil1v wrote:
    I jak to zbrobic ?
    Instalator Ciebie poprowadzi.
    kamil1v
    Level 10  
    Skad moge sciagnac automape ? Mam ja instalowac jakos przez kompa czy na karte sd i tam jakos ?
  • Helpful post
    _Olivka
    Level 25  
    kamil1v wrote:
    Mam ja instalowac
    Instalujesz na kartę SD, przez czytnik kart SD. Po instalacji wkładasz kartę SD do urządzenia, w ustawieniach urządzenia wybierasz ścieżkę do mapy.
    kamil1v wrote:
    Skad moge sciagnac automape ?
    Najlepiej ze strony AM.
    kamil1v
    Level 10  
    Ze strony to demo będzię ?
    kamil1v
    Level 10  
    co mam wpisać w polu numer licencji ? jak nic nie kupowałem. Nie ma jakiejs darmówki ?
    kamil1v
    Level 10  
    nadal jest wymagana licencja jak już wyjme tą karte z kompa i wloze do nawigacji a totem wyjme z nawigacji i włoże do kompa to wyskakuje problem podczasz rejestrowania map : '' nie mozna połączyć się z serwisem rejestracyjnym sprawdz połączenie sieciowe.'' internet działa. Wydaje mi sie że trzeba cos wpisać w polu licencja ale przecież to jest demo pomocy
    jever 23
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Przecież jest napisane: Na powyższej stronie podany jest numer licencji (napisany tłustym drukiem), konieczny do rejestracji mapy
    w wersji demo.
    Quote:
    Licencja: DEMOPOLSKA
    widmo82
    Level 12  
    Jaka aktualnie najwyższa wersje windowsa mozna zainstalowac na tym urzadzeniu?
    powp83
    Level 1  
    Witam
    A coś z białym ekranem możecie poradzić? Słychac że nawigacja reaguje na dotyk ale cały czas jest biały ekran