Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

dell latitude 5420 ponowne instalowanie drukarki w win7 pro 64 bit

09 Jun 2013 12:21 984 2
  • Level 9  
    Witam. Posiadam system Win7 Pro 64 bit. Zainstalowałem drukarkę HP1005. Nie działało drukowanie dwustronne. Nieparzyste wydrukowało, po wyciągnięciu papieru i ponownym włożeniu do drukarki nie było okna pozwalającego na dalsze drukowanie. Odinstalowałem drukarkę i chciałem ponownie zainstalować. Niestety instalacja idzie do momentu podłączenia przewodu USB. Komputer nie widzi drukarki i pojawia się komunikat "podłącz przewód USB w celu dokończenia instalacji". Czy ktoś ma pomysł na ponowną instalację drukarki? Pozdrawiam.
  • Level 36  
    Jaki masz kabel usb do drukarki ? Za parę złotych z marketu ? Przy ponownej instalacji podłączasz kabel do tego samego gniazda usb w komputerze ?
  • Level 9  
    Kabel jest dobry kupiony w dobrym sklepie komputerowym. Drukarka jest na stałe podłączona do komputera stacjonarnego na XP, a od czasu do czasu do drugiego laptopa na Vistcie. Tam wszystko gra. Próbowałem podłączyć drukarkę do tego samego gniazda USB oraz do dwóch innych po ponownej instalacji i ponownym uruchomieniu komputera. Gdzieś coś siedzi w systemie, co blokuje wykrycie urządzenia. Po podłączeniu drukarki kiedy jest na to komenda i jej włączeniu jest dźwięk pojedynczy ale jej nie widać. Pozdrawiam.