Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bezpłatne porozumiewanie się w Heyah

03 Mar 2005 00:54 969 3
 • Poziom 16  
  Niech ktos to sprawdzi i napisze :D czy tak naprawde jest bo ja mam idee :P


  Aby bezpłatnie porozumiewać się w Heyah nie trzeba wiele wystarczy tylko prosty aparat telefoniczny w sieci heyah i kilka kodów  Użytkownik 1

  1. Aktywacja poczty głosowej

  Aby aktywować pocztę głosową należy zalogować się na stronę heyah.pl i wejść w opcje ?Steruj telem? bądź wpisać jednorazowy kod *110*1# (może potrwać kilka minut, po aktywowaniu poczty dostaniemy smsa z potwierdzeniem)


  2. Nagranie powitania (Wiadomości)

  Dzwonimy na pocztę głosową 1111. Wchodzimy w ustawienie poczty wciskając 2 a następnie przechodzimy do ustawienia hasła poczty głosowej w tym celu wciskamy 1 ustawiamy dowolne hasło np. 0000 i potwierdzamy # Rozłączamy się z pocztą.
  Poprzechodzimy do nagrania powitania dzwonimy z powrotem pod 1111 wciskając 2 kolejno 2 i 1 nagrywamy treść wiadomości np. ? Witaj Kamil sprawdź, co o tym sądzisz? ? Po czym wciskamy # odsłuchujemy nagrana wiadomość i potwierdzamy #. Maksymalnie możemy nagrać 4minuty.

  Użytkownik 2

  3. Odsłuchanie i odpowiedź na wiadomość

  Odsłuchujący wiadomość użytkownik 2 musi mieć koniecznie wyłączoną pocztę głosową. Można to zrobić kodem *110*2# bądź na stronie heyah.pl. Opcja ?steruj telem?
  Owy użytkownik dzwoni na pocztę głosową, 1111 gdy głos lektorki oznajmi, że ?Nie masz aktywowanej poczty głosowej? wpisujemy nr. Telefonu użytkownika 1 np., 888 123 456 po czym wciskamy # i wpisujemy kod dostępu do poczty użytkownika 1 np. 0000 i zakańczamy #całość wygląda tak: 888 123 456#0000#. W ten sposób wejdziemy na pocztę głosową użytkownika 1 w menu wybieramy 2 Przechodzimy do ustawień po raz kolejny 2 by odsłuchać pozostawioną wiadomość ?Witaj Kamil sprawdź, co o tym sądzisz??. By odpowiedzieć (zmienić powitanie) wybieramy 1. Nagrywamy zakańczając # odsłuchujemy wiadomość i potwierdzamy #

  4. Szczegóły


  Gdy już rozłączymy się z pocztą głosową puszczamy podwójny sygnał (bądź jakikolwiek ustalony sygnał miedzy użytkownikami) użytkownikowi 1 by odsłuchał wiadomość.
  Po odsłuchaniu wiadomości użytkownik 1 po raz kolejny odpowiada użytkownikowi 2 i puszcza do niego kolejno 2 sygnały. Cykl ten może powtarzać się w nieskończoność albo do wyczerpania baterii w telefonie.

  5. Pamiętaj!

  Aktywacja Poczty - *110*1#
  Dezaktywacja poczty - *110*2#

  -Tylko jeden użytkownik musi mieć włączoną ?pocztę użytkownik 2 nie może mieć poczty
  - Ważny jest wspólny sygnał użytkowników inaczej nie dojdzie do porozumienia użytkowników
  - Obydwaj użytkownicy musza być w sieci HEYAH
  -maksymalnie możemy nagrać 4minuty

  Życze miłej rozmowy.
 • Poziom 20  
  a prościej sie juz nie da?? poza tym podejrzewam ze im wiecej ludziów sie o tym sposobie dowie tym szybciej ta mozliwość zostanie zablokowana
 • Poziom 15  
  Kolego ten sposób jest już tak stary, jak długo istnieje Heyah.Jednak moim zdaniem jest tu więcej kombinowania i tracenia czasu niz przyjemności ze sie słyszy kogoś za darmo.W końcu obecnie rozmowy nie są takie drogie.Jak bym sie miał z kimś porozumieć tym sposobem to zanim bym się dogadał to stracił bym cały dzień.Ale to takie moje odczucie.Jednak znając życie Heyah jak sie dowie ze takie machlojki sie dzieją to zaraz ograniczy dostęp do tego sposobu.

  Pozdrawiam
 • Poziom 18  
  Po jaką ch..erę komuś taka komunikacja. Szkoda czasu. Sms kosztuje 3 gr więc po co bawić się w takie głupstwa.

  PS Oczywiście, że działa