Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf plus - Światlo w drzwiach oraz brak sygnału dżwiękowego przy ich otwier

10 Cze 2013 19:26 2475 7
  • Poziom 7  
    Panowie mam takie problem bowiem niedawno zakupilm sobie nowy samochom marki volkswagen typu golf plus. Po otwarciu drzwi nie ma sygnl dźwiekowego , czy możecie mi pomóc i powiedzieć jak to naprawić , bądź rozważam taką opcję że wogule nie ma takowego ? Drugim moim problemem jest brak światła we wszystkich drzwiach , chodzi mi o światło pod drzwiami . Gdyby ktoś wiedział co mam zrobić to bardzo proszę o pomoc:D
  • Poziom 16  
    adrian415 napisał:
    Panowie mam takie problem bowiem niedawno zakupilm sobie nowy samochom marki volkswagen typu golf plus. Po otwarciu drzwi nie ma sygnl dźwiekowego , czy możecie mi pomóc i powiedzieć jak to naprawić , bądź rozważam taką opcję że wogule nie ma takowego ? Drugim moim problemem jest brak światła we wszystkich drzwiach , chodzi mi o światło pod drzwiami . Gdyby ktoś wiedział co mam zrobić to bardzo proszę o pomoc:D

Jak samochód nowy to reklamować na gwarancji a nie samemu grzebać.
  • Poziom 7  
    Wie pan co ja to źle ująłem samochód ten jest z 2007 roku tylko napisałem nowy ponieważ wymieniłem go za starego . Proszę wybaczyć mój bład
  • Poziom 28  
    Brak swiatlła wewnątrz i sygnału ma jedną przyczynę. Uszkodzony mikrowyłącznik w zamku drzwi. Pozdrawiam.
  • Poziom 7  
    Bardzo dzieuje za odpowiedz napewno się przyda :D

Dodano po 25 [minuty]:

A nie chę pana męczyć ale widać , żę jest pan bardzo pojętny to możę mi pan powie jak się do tego dostać ?
  • Poziom 10  
    Rozbierając tapicerkę drzwi oraz odkręcając blachę do której jest montowany podnośnik szyb, odkręcić klamkę zewnętrzną w celu ściągnięcia linki z klamki , następnie wykręcić zamek z drzwi raczej nic trudnego życzę powodzenia!
  • Poziom 7  
    Niezwykle dziękuje za pomoc. Jutro od samego rana biorę się do pracy :D