Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tp-link WR470N - konfiguracja w sieci hyperion, błędne hasło

spranymarek 10 Cze 2013 21:31 1695 6
  • #1 10 Cze 2013 21:31
    spranymarek
    Poziom 9  

Witam, mam problem z konfiguracją routera (tp-link wr470n) a dokładniej wszystko jest skonfigurowane (klonowanie MAC'a itp) tylko problem polega na tym iż gdy ustawie by sieć WiFi była zabezpieczona hasłem przy logowaniu wyskakuje komunikat ,że istnieje możliwość wpisania błędnego hasła, gdy zaś ustawię by nie było zabezpieczenia mogę się bez problemu połączyć z routerem. Z routerem pojechałem do kolegi (inny dostawca internetu) skonfigurowaliśmy go z zabezpieczeniem tak jak robiłem to w domu i u niego działa, proszę o pomoc.

0 6
  • Pomocny post
    #2 10 Cze 2013 21:34
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Usuń zapamiętaną nazwę sieci z systemu i połącz się ponownie.

0
  • #3 10 Cze 2013 21:41
    spranymarek
    Poziom 9  

Sieć nigdy nie była podłączona do lapka więc nie ma raczej możliwości by była gdzieś zapamiętana w systemie, ale na wszelki wypadek jimasek mógłbyś napisać jak to zrobić ?

0
  • Pomocny post
    #4 10 Cze 2013 21:43
    jimasek

spranymarek napisał:
    była zabezpieczona hasłem przy logowaniu wyskakuje komunikat ,że istnieje możliwość wpisania błędnego hasła,

Jeżeli tak to napisz gdzie ci to dokładnie wyskakuje lub daj jakiś obrazek na forum.

0
  • #5 10 Cze 2013 21:49
    spranymarek
    Poziom 9  

Nie mam jak aktualnie zrobić PRTSC bo nie mam dostępu do laptopa i routera, ale po prostu gdy ustawię hasło bodajże WPA2 czy jakoś tak to było zapisze wszystko na stronie konfiguracji routera i po zresetowaniu łączę się z routerem za pomocą połączenia ikonki (win 7) obok zegara, klikam połącz wpisuje hasło które wcześniej ustaliłem, pokazuje że się łączy i po chwili wyskakuje komunikat możliwość wpisania błędnego hasła ...

0
  • Pomocny post
    #6 10 Cze 2013 21:52
    jimasek

Możesz spróbować tak z tym czyszczeniem - Link.

Zmień nazwę w tytule postu WR740N bo się źle patrzy.

0
  • #7 11 Cze 2013 13:47
    spranymarek
    Poziom 9  

Problem rozwiązany, udałem się z rana do dostawcy internetu by po prostu sami mi to skonfigurowali :) Początkowo od serwisanta usłyszałem że router musi być zepsuty, następnie że to jednak z moim komputerem jest coś nie tak, aż w końcu wyszło na to że po wgraniu nowych sterowników do routera wszystko działa jak należy ;) Dziękuję jimasek za chęć pomocy, temat zamykam. Pozdrawiam

0