Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A2 1,4 TDI - Moduł komfortu

11 Cze 2013 00:51 5163 8
  • Poziom 12  
    Mam pytanko, jak w miarę prosto wgrać wsad eeprom do modułu komfortu ? wsad mam w pliku na PC. Pozdr.
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Programator i do dzieła.
    W środku motorola.
  • Poziom 33  
    Motorola, motorola ale do niej trzeba mieć najlepiej programator ETL-a.
  • Poziom 38  
    Jaki tam jest procek podaj dokładne oznaczenie lub zrób fotke.
  • Poziom 12  
    tak wygląda ta płyta gł.

Dodano po 6 [minuty]:

po wymianie procka - nie zamyka tylnych drzwi i nie da się zakodować pilotów, wlew paliwa otwiera się tylko gdy jednocześnie naciskając na przycisk i otworzę drzwi kierowcy, nie ma oświetlenia bagażnika (przy otwarciu bagażnika mrugnie światełko i zgaśnie) procek był wymieniany wysyłkowo przez doświadczonego elektronika z tego forum. Pozdr.
  • Poziom 12  
    po założeniu na próbę modułu z innego A2, zamyka wszystkie drzwi z kluczyka i działa też światło w bagażniku ale nie działają inne funkcje co na starym module z kolei. Jak rozwiązać ten problem ?
  • Poziom 38  
    Witam wydaje mi sie że trzeba dopasowac moduł komfortu czyli albo jeszcze raz zaprogramowac procesor albo właczac funkcje np vcds lub vasem
  • Poziom 12  
    witam, a jakim kablem można tego dokonać ?

Dodano po 14 [minuty]:

Na module w oznaczeniu na końcu widnieje literka C, jednak w/g nr vin ten model auta powinien posiadać N. Mimo to, gdy kupiłem auto wszystko działało poprawnie. Być może moduł po wymianie motoroli został załadowany eepromem z wersji C czyli tak jak na obudowie i stąd ten problem - nie wiem. Szukam kogoś kto podejmie się naprawy tego.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    tak jak piszesz kabel to vcds lub vas a motorola to programator etla lub chyba xprog m po odpowiedniej modyfikacji no jeżeli znajdzie sie odpowiedni flash do tego typu i numeru