Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

metaliczny stukot klimatyzacji mb okular

11 Cze 2013 19:16 1389 5
  • Poziom 8  
    Witam posiadam mercedesa e klase 1997r 2.3 (okular). i mam taki problem z klimatyzacją (klimatyzacja manualna) ponieważ pojechałem żeby ją nabić wspomnę żę przed nabiciem chłodziła tylko stwierdziłem żę przydałoby sie ją dobić i odgrzybić no i nabiłem i pojawił sie problem ponieważ po nabiciu klimatyzacji pojawił sie jakiś dziwny hałas prawdopodobnie ze sprężarki, klimatyzacja chłodzi bardzo dobrze tylko ten stukot jest, wydaje mi sie że na wyższych obrotach tego nie ma. Wiec moje pytanie brzmi czy ktoś już spotkał sie z takim czymś bądz pomysły skąd ten hałas może sie pojawiać...? Z góry dzieki za pomoc.
  • Poziom 8  
    TAK MYŚLISZ?

mi bardziej wydaję się że to któreś łożysko ponieważ sprężąrka dodrze chłodzi i chłodziła bez zarzutów, a jak konsultowałem również z kilkoma mechanikami to również kazali zaczynać o łożysk bo mało prawdopodobne jest ze sprężarka po nabiciu nagle odmawia.
  • Poziom 17  
    Może tak jak napisałeś, klimatyzacja została dobita przez napełnienie zbyt dużą ilością oleju lub/i czynnika.
    Musiałbyś podać ciśnienia LP i HP podczas pracy klimatyzacji. Dziwna to sprawa, że przed serwisem klimy było ok a po już jest nie ok
  • Poziom 8  
    witam ciśnienia nie znam tylko na tym użądzeniu wyszło żę jest wystarczające a jakie to nie wiem ale jak poruszam pompą na wyłączonym silniku to słychać w jednym momencie delikatne otarcie tak jakby łożysko na sprzeglę badź możliwe pompa powoli siada nie mam pomysłu już
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Problem nie do rozwiązania na forum. Nie widzimy/słyszymy auta. Zamykam.