Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen/Xsara/1.6 16V 2001 - Rozpoznanie czujnika

FeniXon 11 Jun 2013 23:42 8736 9
    FeniXon
    Level 2  
    Witam. Zauważyłem że prawdopodobnie jakiś czujnik lub gniazdo umiejscowiony w sąsiedztwie katalizatora ma urwany jeden z kabelków (zielony).
    Proszę o rozpoznanie do czego może służyć ten wskaźnik i poradzić co z tym zrobić.
    Citroen/Xsara/1.6 16V 2001 - Rozpoznanie czujnika Citroen/Xsara/1.6 16V 2001 - Rozpoznanie czujnika Citroen/Xsara/1.6 16V 2001 - Rozpoznanie czujnika Citroen/Xsara/1.6 16V 2001 - Rozpoznanie czujnika
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Przecież wystarczy wymienić pin w kostce i dolutować do urwanego przewodu. Jaki to problem?
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    FeniXon
    Level 2  
    znalazłem coś takiego w książce Sam naprawiam Xsara:

Citroen/Xsara/1.6 16V 2001 - Rozpoznanie czujnika

dobrze wnioskuję, że jest to czujnik ciśnienia oleju??
    kybernetes
    Level 39  
    To jest czujnik ciśnienia oleju a kabelek nie jest urwany tylko, jak pisze Georges, go tam nie ma a to zielone co widzisz to zatyczka w gumowej uszczelce kostki aby się tam woda nie lała.
    FeniXon
    Level 2  
    dzięki za wytłumaczenie, bo już miałem zamiar brać się za lutowanie pinów ;)
    Pawel wawa
    Trudno rozpiąć wtyczkę i zobaczyć, czy jest tam wsunięty konektor/pin. Nie wspomnę o przemyciu i przetarciu przed sesją zdjęciową. Dobrze, że Koledzy wyżej mają doświadczenie bo latałbyś i szukał brakującego końca zielonego przewodu ;)
    User removed account
    User removed account  
    Pawel wawa
    Ja mówiłem o przetarciu do sesji zdjęciowej ;)
    Sam widzisz jakiej "mądrej" porady udzieliłem.
    FeniXon
    Level 2  
    Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, temat do zamknięcia.