Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TI geografia czy historia?

12 Cze 2013 07:58 1200 11
  • Poziom 15  
    Witam
    Aktualnie muszę dokonać wyboru przedmiotu, który będę rozszerzać. Mogę rozszerzać fizykę, geografię, historię lub chemię, ale chciałbym wybierać między geografią a historią. Stąd moje pytanie, co byłoby dla mnie korzystniejsze, gdy chcę wiązać przyszłość z informatyką?
  • Poziom 23  
    Z całego zbioru zastanawiałbym się między fizyką a chemią.
  • Poziom 31  
    Haha. Moze napisz czemu odrzuciles jedyne przedmioty z tych czterech, ktore mialy jakis sens.
  • Poziom 15  
    Taenia_Saginata napisał:
    Haha. Moze napisz czemu odrzuciles jedyne przedmioty z tych czterech, ktore mialy jakis sens.

Fizyka byłaby najlepsza w tym kierunku rozumiem... Mógłbym prosić o więcej argumentów za tym, żebym wybrał fizykę?
    Klasa w ogromnej większości wybiera geografię a mnie odpowiada historia którą lubię dlatego podałem te dwa przedmioty.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    ruido napisał:
    Jeśli lubisz historię, to czemu chcesz się pchać w IT? Bo w pewnej gazecie napisali, że tam się zarabia 10k zł/m-c?

Tak, tylko dlatego.
    Nie mogę lubić dwóch różnych dziedzin?

Fizyka jest niezbędna/bardzo potrzebna/przydatna w informatyce czy tylko pomaga rozwijać rozumkowanie? Napiszcie proszę coś treściwego.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 31  
    Albatroz napisał:

Fizyka jest niezbędna/bardzo potrzebna/przydatna w informatyce czy tylko pomaga rozwijać rozumkowanie? Napiszcie proszę coś treściwego.

Znajomosc fizyki jest w zawodzie przydatna, na studiach raczej niezbedna.

Umiejetnosc zdania bez wiekszego wysilku prostego egzaminu jest niezbedna.
  • Poziom 15  
    Cytat:
    Zdecydowanie gegra.

Dlaczego tak uważasz?