Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes w204 200cdi - Nie czyta kluczyka

13 Cze 2013 00:11 3741 9
  • Poziom 2  
    Dziś oddałem samochód do mechanika mercedes w204 200cdi, miał skasować błąd po odłączeniu komputera i włożeniu kluczyka do stacyjki, zero reakcji, konrolki się nie świecą a kierownica jest zablokowana, kluczykiem można tylko zamknąć i otworzyć auto, CO SIĘ MOGŁO STAĆ? Widziałem tu podobny temat, tylko brak tam jakichkolwiek informacji o usunięciu tej usterki, proszę też pomocnych, o nie odbieganie od pytania!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Niech odpowiada ten, co błędy kasował. Diagnostyka tylko pozostaje.
  • Poziom 2  
    Pawel wawa napisał:
    Niech odpowiada ten, co błędy kasował. Diagnostyka tylko pozostaje.
    Tyle to ja też wiem kolego , mi chodzi o pomoc w wykryciu USTERKI a nie pomoc prawną ,proszę o nie odbieganie od pytania
  • Poziom 28  
    Pawel wawa napisał:
    Diagnostyka tylko pozostaje.

Bez Star Diagnosis i odpowiedniej wiedzy nic nie zdziałasz. Ja nie wiem, ile jeszcze trzeba ludziom tłumaczyć, że skończyły się czasy "miałem podobnie, winne było...". Przyczyn może być mnóstwo, a ich nie da się ustalić zza klawiatury.
    Błędy jakie??? Przecież to auto pięknie się diagnozuje, skąd my mamy wiedzieć co namieszał elektronik?
  • Poziom 2  
    był podpięty komputer żeby skasować błędy(filtr cząsteczek) i przełączał się w tryb awaryjny , po tym już nie odpalił , kierownica zablokowana i kontrolki nie świecą

Dodano po 2 [minuty]:

dziś na lawecie pojechał do kolenego magika
  • Poziom 2  
    Mechanik nic nie zrobił i auto znowu trzeba brać na lawete , diagnoza uszkodzony RYGIEL nie mam pojęcia co to jest , zna ktoś może osobę która może to naprawić?
    Ja Ci naprawię. Tylko musisz dostarczyć całe auto.
  • Poziom 9  
    Pawle, a jaki koszt jest związany z naprawą takiego elementu jak rygiel w W204?

Drugie pytanie czy każda W204 jest obarczona tą przypadłością (moim zdaniem fabryczna wada rygla w tym modelu w w203 rygiel chodził perfekcyjnie) ?

Czy z poziomu programu diagnostycznego SD można coś z tym ryglem zrobić?
  • Poziom 10  
    Do v00d00 Czy można wiedzieć jak sobie z tym poradziłeś w Łodzi?