Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Strong 6880 - Jak korzystać z dekodera bez karty

13 Cze 2013 21:03 5619 6
  • Poziom 7  
    Cześć,

Skończyła mi się umowa i pozostał mi dekoder Strong6880.
    Działa na DVB ale u nas obsługiwany jest DVB-T.
    Podobno nie da się korzystać już z tego dekodera ale niektórzy piszą, że jest jakaś możliwość tylko nie mogę doczytać..jaka?
    Nie mam żadnej karty z Cyfry, w dekoderze nie ma wyjścia pod zwykłą antenę, więc czy jest jakaś możliwość korzystania z aktualnie uruchamianej telewizji cyfrowej?
    Jesłi nie to do czegoś ten dekoder się przyda?

Bardzo proszę o info krok po kroku ponieważ w tej dziedzinie zwyczajnie leżę:)

Dzięki śliczne!
  • Poziom 25  
    To jest dekoder satelitarny i do odbioru DVB-T musisz kupic dekoder.
  • Poziom 7  
    Czyli nadaje się na złom?
  • Poziom 7  
    Ok, dzięki:)
  • Poziom 35  
    Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz.
    Jeśli interesują Cię darmowe kanały telewizji naziemnej cyfrowej to ten dekoder nie przyda się do tego celu, musisz zakupić odpowiedni dekoder DVB-T i antenę, o ile jej nie posiadasz (obecna antena satelitarna nie nadaje się do tego).

Jeśli natomiast chcesz wykorzystać posiadany sprzęt i instalację to poszukaj karty do tego dekodera, na znanym portalu aukcyjnym można kupić taką kartę w opcji pre-paid...
  • Poziom 7  
    KIEROWCA_VW
    Chodzi mi o to żebym mógł oglądać tv z cyfrowej naziemnej bez opłat abonenckich.
    Aktualnie nie korzystam jż z tv na tyle dużo żeby za to płacić, jedynie jakieś wiadomości, etc.
    Mógłbyś podrzucić link do takiej karty nawet na pw? Byłbym wdzięczny...nie chcę kupić czegoś, o czym nie mówisz:) a blady jestem w tej kwestii.