Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

huawei e3131 hilink - Wykrywa tylko jedną sieć

MrGoat 15 Jun 2013 16:56 1797 3
    MrGoat
    Level 9  
    witam,problem wygląda następująco,gdy wkładam karte aero2 wszytsko chodzi,gdy wkładam karte orange nie łapie zasięgu,przy ręcznym wyszukiwaniu sieci pokazuje się tylko P4,wcześniej było ok,ale zacząłem sie trochę bawić i chyba coś popsułem,robiłem tak :
    podłączyłem zewnętrzną antene (ale to chyba nie przez to)
    ogólnie to próbowałem odpalić modem w topnetinfo
    instalowałem drivery z play do tego modemu
    przełączałem w tryb modem przez http://192.168.1.1/html/switchProjectMode.html

co sie podziało jak to naprawić ? Z góry dzięki
  • Helpful post
    jdanecki
    Level 23  
    Czy przypadkiem nie wykonałeś także wymuszenia pracy w paśmie UMTS 900 MHz?
    MrGoat
    Level 9  
    Eh jak ty na to wpadłeś,no faktycznie zmieniłem to i zapomniałem,już jest ok.
    Przy okazji wiesz może jak odpalić to przez topnetinfo ? Wykrywa mi zasięg itd ale przy próbie połączenia wyskakuje mi coś takiego ...

Blad dial-up nr 633. The port is already in use or is not configured for remote access dialout.
    PL: Modem jest uzywany przez inna aplikacje lub zostal wybrany zamiast portu w ustawieniach at i pin
    jdanecki
    Level 23  
    Wiesz, opis wymuszenia i cała zabawa w ustalenie, że to pomaga to w pewnym stopniu mój pomysł.
    Co do TNI - już ot pytanie chyba zadałeś mi innym kanałem, ale możliwości są dwie:
    1. Problem ze sterownikami - przeinstalować
    2. Jednocześnie uruchomiony jest np. Mobile Partner/Play Online - na raz modemem może sterować tylko jedna aplikacja.