Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola Milestone (Droid) - Zmiana funkcji przycisków

Metalliniac 15 Cze 2013 21:19 1062 3
  • #1 15 Cze 2013 21:19
    Metalliniac
    Poziom 7  

Witam forumowiczów,

od kilku dni walczę z jednym tematem a niestety nigdzie nie znalazłem odpowiedniego tematu :/. Kupiłem od gościa Motkę Milestone z uszkodzonym przyciskiem on/off i facet ustawił tą funkcję na przycisku aparatu. Naprawiłem on/off i nie mam pojęcia jak sprawić żeby przycisk aparatu miał pierwotną funkcję. Myślałem że przywrócenie ustawień fabrycznych coś da ale kicha, dalej to samo. Tel bez roota (może musi być żeby to zrobić?). Oprogramowanie oryginalne (Andek 2.2.1). Przy okazji może zna ktoś jakąś apkę do robienia zdjęć która ma "przycisk" na wyświetlaczu? Bo dwie jakie mi polecano to nie idą (Cam Pro i jeszcze jakaś ale nie pamiętam kurcze). Telefon dzieciaka i bardzo jęczy ze mu aparat nie chodzi. Dzięki z góry za pomoc

• #2 16 Cze 2013 20:06
    tino2003
    Admin grupy GSM

Ustawienie przycisku aparatu na on/off musiał w takim razie ktoś zrobić ingerując w płytę telefonu, jeżeli było by to poprzez aplikację to po hard resecie wróciłoby wszystko do normy. Rozbierz telefon i sprawdź.

• #3 17 Cze 2013 13:47
    Metalliniac
    Poziom 7  

Aż tak się na tym nie znam żeby rozebrać i zobaczyć co było zmieniane więc już lepiej nie będę ruszał. Myślałem że może jest jakiś program który może to zmienić.

• #4 17 Cze 2013 14:13
    ado81
    Poziom 20  

Sprawdź apke lgCamera ze sklepu play, ona chyba miała ekranowy przycisk robienia zdjęć.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo