Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Omega 2,5 02r. -co to za alarm? Amervox anti-hijack antynapad i OPL 923

maxiret1 15 Jun 2013 23:42 4893 0
    maxiret1
    Level 10  
    Witajcie. 8 lat temu wymontowałem alarm z mojej rozbitej omegi do niedawna leżał a szafie. Postanowiłem założyć go do mojego Chryslera Voyagera.
    Poszukuje jakiegoś schematu połączeń lub opisu wyjścia. Przeszukując portal elektroda (jaki i wiele innych) zdołałem tylko ustalić nazwę i producenta.
    W poprzednim aucie anit-hijack działał z alarmem Amervox OPL 923 dzięki czemu udało mi się ustalić znaczenie niektórych pinów. Schemat do OPL923 mam i działa ok.
    I tu moje pytanie, czy wie ktoś jak to podłączyć i czy możecie mi napisać który pin do czego lub jakiś schemacik podać?

załączę fotki centralki alarmowej i tego tajemniczego urządzenia "anti-hijack"

1 i 2 zdjęcie alarm OPL923
    3 i 4 anti-hijack z zewnątrz
    5 i 6 anti-hijack w środku
    7 zdjęcie to opis tego co udało mi się ustalić (TS- tryb serwisowy)
    nie gwarantuje że to co ustaliłem jest dobrze (opierałem się na mostkach między anti-hijack a opl923 i instrukcji do OPL923)

1 i 2
    Opel Omega 2,5 02r. -co to za alarm? Amervox anti-hijack antynapad i OPL 923 Opel Omega 2,5 02r. -co to za alarm? Amervox anti-hijack antynapad i OPL 923

3 i 4
    Opel Omega 2,5 02r. -co to za alarm? Amervox anti-hijack antynapad i OPL 923 Opel Omega 2,5 02r. -co to za alarm? Amervox anti-hijack antynapad i OPL 923

5 i 6

7
    Opel Omega 2,5 02r. -co to za alarm? Amervox anti-hijack antynapad i OPL 923