Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SGH GTS 5690 - inteligentne odblokowanie jak odblokowac

16 Cze 2013 11:47 2169 6
  • Poziom 15  
    Witam! Mam ogromny problem a zarazem prosbę. Mam służbowy telefon (jak w temacie), telefon jest już prawie mój (umowa z szefem), lecz problem w tym, że telefon posiada inteligentne odblokowanie (rysowanie wzorków na ekranie), ja znam kod, jednak ostatnio telefonem bawiła się moja córka i bez mojej wiedzy zablokowała telefon na amen. Odblokowanie przez rejestracje na koncie google to nie problem, jednak hasło oraz potrzebne dane ma mój szef, który aktualnie jest na urlopie a ja potrzebuje tego telefonu na teraz!!! co zrobic?? mogę wszystko, reset pamięci, przywrócenie ustawień fabrycznych, nowy soft... byle telefon powrócił do stanu używalności... Proszę o pomoc :(
  • Poziom 26  
    Podejrzewam, że wpisanie hasła również by nie pomogło. Spróbuj zrobić hard rest przyciskami, jeśli nie uda Ci się będzie trzeba wgrać nowy SW. Przepraszam, że po angielsku, ale skopiowałem z google:

Hardware key Reset:

1. Press the Power button to turn off the unit.

2. Press and hold down the Volume Down button located on the side of the device, then press the Power button and release it.

3. The phone should start with a menu present a list of options.

4. Use the Volume Down button and navigate to the Clear Storage option.

5. Then press on the Power button.

5. Select Yes to confirm your choice of selection.

Your Samsung Galaxy Xtreme S5690 will now reset back to factory default settings and all your data will be erased.

Leave a comment and tell us what works and what's not for you.
  • Poziom 15  
    trzymam przycisk wyciszania i włączam telefon ale nic się nie dzieje, telefon uruchamia się normalnie... :(
  • Poziom 26  
    Przycisk ściszania powinieneś trzymać cały czas, aż do momentu pojawienia się bootloadera. Przycisk power to jednokrotne naciśniecie. Czy tak to robiłeś?
  • Poziom 15  
    a możliwe jest, ze boot... pojawi się po uruchomieniu telefonu? bo ja puszczałem klawisz głośności tylko jak pojawia się okienko do wpisania loginu i hasła.
  • Poziom 26  
    To są ogólne poradniki, z doświadczenia wiem, że nie zawsze działąją. Wgraj odinem nowy firmware i problem na pewno zniknie. Przeczytaj dokładnie wszystkie kroki np.tutaj i będziesz miał po kodzie.
  • Poziom 15  
    ok, zrobię jak mówisz i dam znać co mi wyszło. Na razie zawieszam temat ;)