Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 941MP - Kolorowe pasy widoczne na matrycy od początku

16 Cze 2013 15:45 2718 7
  • Poziom 15  
    Witam!
    Wpadł do mnie 19'' monitorek LCD wraz z odbiornikiem TV. No i z tym wszystkim byłoby idealnie, gdyby nie problem z dziwnymi paskami w różnych kolorach.

OPIS PROBLEMU:
    w prawym boku czy to jako monitor do PC, czy też na odbiorniku TV, pojawia się kilka kolorowych, cieniutkich paseczków w orientacji pionowej, jest to irytujące. Przedstawione poniżej:

Samsung 941MP - Kolorowe pasy widoczne na matrycy od początku Samsung 941MP - Kolorowe pasy widoczne na matrycy od początku

Nie ma znaczenia w jakim trybie jest monitor.

Miałem chwilkę czasu i go rozkręciłem. Lewy róg wydał mi się szczególnie interesujący gdyż miał inny kolor, a dodatkowo jak naciskam taśmę to ilośc pasków się zmienia na większą. Co z tym zrobić?
    Samsung 941MP - Kolorowe pasy widoczne na matrycy od początku Samsung 941MP - Kolorowe pasy widoczne na matrycy od początku

Czy znacie jakiś sposób, jakiś myk, wystarczy mi nawet opis problemu i rozwiązanie jakieś lub nazwa układu, za wszystko będę wdzięczny.
  • Poziom 34  
    michalinvion napisał:
    Czy znacie jakiś sposób, jakiś myk, wystarczy mi nawet opis problemu i rozwiązanie jakieś lub nazwa układu, za wszystko będę wdzięczny.

Znamy, wymiana matrycy.
  • Poziom 15  
    A jaki może byc koszt takiej matrycy i gdzie ją dostać, na alle[drogo] jakoś nie mogę znaleźć?
  • Poziom 34  
    Najpierw to trzeba wiedzieć jaką, podaj model matrycy.
  • Poziom 15  
    Na zdjęciu jest widoczny, LTM190ex-01 bodajże.
  • Moderator
    Masz model matrycy - jaki więc problem odszukania jej w sieci.
  • Poziom 15  
    Wszystko wskazuje na archiwum allegro, albo sprzedaż z 2007 roku, gdzie już nie mają na składzie.
  • Poziom 15  
    Czy matryca 190ex-L01 będzie dobra, na naklejce w moim monitorze dokładnie jest 190ex-L21 i nie wiem do końca czym one się różnią i czy podejdzie?