Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ue-37es6100 - Jak podlaczyc z wieza PIONEER X-HM71-K

Kaczy_pl 17 Cze 2013 17:40 1743 6
  • #2 17 Cze 2013 18:15
    anmedia
    Poziom 39  

Ta wieza nie daje Ci wielu mozliwosci. Z telewizora (euro) przejsciowka euro-> 2 RCA Audio Out do Line In w wiezy. Innych opcji nie ma.

0
  • #3 18 Cze 2013 07:46
    Kaczy_pl
    Poziom 11  

I tak zrobiłem tylko ze gra na jeden kanał tylko i do tego nie odtwarza dźwięku przesyłanego przez kabel hdmi :/ a możne macie jakieś przejściówki na wejście optyczne?

0
  • #4 18 Cze 2013 10:12
    anmedia
    Poziom 39  

Kaczy_pl napisał:
    I tak zrobiłem tylko ze gra na jeden kanał tylko

A jaki masz kabel? Sprawdz czy kabel jest sprawny.
    Kaczy_pl napisał:
    do tego nie odtwarza dźwięku przesyłanego przez kabel hdmi :/

Momencik!!! A co ty chcesz zrobic z kablem HDMI i wieza ktora nie posiada takiego wejscia? Kombinacje z kablem HDMI wpietym w TV zakonczysz bardzo kosztowna naprawa. Poza tym HDMI jest gniazdem cyfrowym, a euro zlacze jest gniazdem dla sygnalow analogowych.
    Kaczy_pl napisał:
    możne macie jakieś przejściówki na wejście optyczne?

Oczywiscie sa odpowiednie konwertery. Ale jesli masz wyprowadzony sygnal z euro-zlacza (a gniazdo nie jest zajete np przez wideo) to kabelek za kilka zlotych jest rozwiazaniem, a taka przejsciowka nie koniecznie jest oplacalna, ceny od 150zl.

Zrob dokladne zdjecia sprzetu i jak probujesz je laczyc. Co do jednego kanalu grajacego, obstawiam ze masz kabel euro-4xRCA!

0
  • #5 21 Cze 2013 07:47
    Kaczy_pl
    Poziom 11  

podlaczylem tak do telewizora ta przejsciowke a do wiezy jacka. ue-37es6100 - Jak podlaczyc z wieza PIONEER X-HM71-K ue-37es6100 - Jak podlaczyc z wieza PIONEER X-HM71-K

0
  • #6 21 Cze 2013 15:28
    anmedia
    Poziom 39  

Sprawdz, czy nie jest uszkodzona przejsciowka. Przy takim polaczeniu jesli gra jeden kanal, zamien wtyki wpiete w przejsciowke i sprawdz czy bedzie gral drugi kanal. Jesli tak, to przejsciowka jest uszkodzona (mozna ja naprawic), jesli nie problem po stronie wiezy.

0
  • #7 21 Cze 2013 16:11
    Kaczy_pl
    Poziom 11  

Mam podlaczona konsole i nie ma sygnalu przez kabel hdmi, jest dopiero jak wlacze na tv i ogladam telewizje.

0