Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samoinstne wchodzenie komputera w stan u¶pienia

18 Cze 2013 15:10 1350 9
  • Poziom 8  
    dane komputera
    zasilacz logic 400 w
    plyta glowna : h61m-ds2v gigabyte
    pamiec ddr3 4gb 665 mhz
    procesor intel duo 3,00 ghz
    system win 7
    grafika gigabyte póki co nie mam jak podać jaka to karta
    Witam!
    Mój problem polega na tym, że raz na jaki¶ czas użytkuj±c komputer on nagle sam wchodzi w stan u¶pienia i trzeba zrobić twardy reset by się wł±czył. W panelu sterowania mam ustawione by nigdy nie wył±czał monitora i dysków nie przechodził w stan u¶pienia. I gdy go tak zresetuje i wgra się windows jest komunikat, że system odzyskał sprawno¶ć po bardzo poważnym błędzie. Kilka dni ten komputer chodził na programie obci±żaj±cym procesor i raz się tak wył±czył dodam, że zasilacz jest nowy. Teraz testuje go proramem memtest żeby sprawdzić czy pamięć jest dobra. Ale zastanawiam się czy to może być wina karty graficznej proszę o pomoc. Ja jako kobieta mało się znam. proszę o pomoc
  • Poziom 8  
    MrDoimer napisał:
    Nie masz przypadkiem klawiatury z przyciskiem do przechodzenia w stan u¶pienia ?

To odpada klawiatura jest sprawna i nie ma takiego przycisku. Jutro dodam raport z OLT. Co da zsilacza według tego co było napisane w temacie Czarna lista zasilaczy i Renomowane marki zasilaczy to mój zasilacz to nic nie warty złom ale póki co wymiana nie wchodzi w gre a sprawdzałam go takim urz±dzeniem power supply tester i parametry były poprawne
  • Poziom 8  
    Raport z OLT.Link
    Komputer był testowany memtestem przez 19h i nie wykrył błędów pamięci.
  • Poziom 43  
    Najpro¶ciej będzie sprawdzić, podł±czaj±c prawdziwy zasilacz.
  • Poziom 8  
    mam już prawdziwy zasilacz i problem nie ustępuje. Czy kto¶ może powiedzieć co wynika z raportu olt ?
  • Poziom 43  
    Nie znam się na raportach OTL ale widzę trochę robactwa.
    Usun±ć programem ADWcleaner z opcj± usuń i antimalware (aktualizacja bazy+pełny skan+usuń).
  • Poziom 8  
    użyłam program ADWcelaner ale mam opcje skanuj i usuń bez aktualizacji.
  • Poziom 38  
    Brakuje pliku extras.txt ! Miała¶ wykonać dokładnie to co w instrukcji.

Przeskanuj system programem Malwarebytes : http://pcporady.c0.pl/doku.php?id=malwarebytes
    Użyj funkcji pełne skanowanie. Usuń wszystko co znajdzie program.
    Wstaw log po zakończeniu usuwania.

Użyj ADWClaner`a > Funkcja "Usuń".

Wstaw logi z OTL (wykonaj dokładnie tak jak jest w instrukcji) > http://forum.dobreprogramy.pl/analiza-dezynfe...zedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059739
  • Poziom 8  
    zamykam problem nie udało mi się znaleĽć rozwi±zania