Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe w okolicy 1200zł

sputnik69 18 Cze 2013 20:53 768 2
  • #1 18 Cze 2013 20:53
    sputnik69
    Poziom 9  

Posiadam aktualnie głośniki Genius 5050 V2
    Działa to jako tako, ale głośnik niskotonowy bardziej dudni niż gra.

Czy da się kupić za ok 1200zł jakiś używany amplituner 5.1 + głośniki 5.0 lub 5.1, ale najlepiej nowe?

Zestaw głównie do filmów i gier. Muzyka jak u mnie leci to albo sobie pyka w tle albo słucham przez superluxy HD330. Słuchawki mają dość duży opór więc byłoby fajnie żeby zestaw mógł je napędzić.

Karta dźwiękowa, którą posiadam to Asus Xonar DS.

0 2
  • #2 18 Cze 2013 22:47
    Excalibue
    Poziom 17  

Za 1200zł to używany zestaw Koda AV.702 5.0 + subwoofer Koda SW 1000.
    Razem wyjdzie ok 800-900zł.
    Na amplituner zostaje 300-400zł. W tym budżecie brałbym Sony STR-DB-790QS.
    Jest solidnie zbudowany, bardzo cięzki, ok 14kg i ma niezłą moc jak na ampli + obsługuje 4Ohm co jest również zaletą.
    Przede wszystkim jest bardzo mało awaryjny. Nie znalazłem żadnego uszkodzonego egzemplarza, ani na allegro, ani w google.
    Według mnie best buy w tej kwocie, bo szukałem sporo coś dobrego za nieduże pieniądze.
    Sam mam taki zestaw i szczerze mogę polecić.
    Zamiast Sonego, można ewentualnie kupić Yamahę RX-V450, choć będzie nieco słabsza.
    Do tego oczywiście dochodzą kable ( u mnie ponad 300zł ) i źródło jeśli nie ma.
    Pozdrawiam.

0
  • #3 19 Cze 2013 07:05
    sputnik69
    Poziom 9  

Dzięki.
    Propozycja całkiem spoko tylko tych głośników za wiele na allegro nie ma.
    Przednie i centralny można znaleźć bez problemu, ale surround to już gorzej.
    Ewentualnie inne opcje żeby można było coś wybrać?

Co do kabli to ja akurat jestem z tych osób, które mogą sprzęt podłączyć za pomocą wieszaka z drutu i nie zauważę różnicy więc tu bym się specjalnie nie przejmował. Jeśli kiedyś przytulę trochę grosza to skuszę się na lepsze kable i będę udawał, że jest lepiej :)

0
  Szukaj w 5mln produktów