Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Mondeo MK3 - Nie można w żaden sposób otworzyć auta

ecapitals 19 Cze 2013 08:49 3156 3
  • #1 19 Cze 2013 08:49
    ecapitals
    Poziom 2  

Mam taki oto problem. Po nocnym postoju w żaden sposób nie mogę otworzyć auta, ani z pilota w kluczyku (z żadnego) ani wkładając kluczyk w drzwi. Nie mam pojęcia co się mogło stać.

I nie wiem co mam zrobić, bo jestem uziemiony, w żaden sposób nie mogę się dostać do samochodu.

Może ktoś coś może poradzić. Będę wdzięczny.

Ford Mondeo MK3 Kombi 2.0TDCi rok 2004.

1 3
  • #2 19 Cze 2013 09:05
    Przemek2011
    Poziom 16  

Prawdopodobnie padł Ci akumulator i dlatego tak jest.

0
  • #3 19 Cze 2013 13:33
    emeryt2
    Poziom 42  

Bagażnik otworzysz ? to wpiąć się innym akumulatorem pod żarówkę bagażnika , jeżeli nie otworzysz , czołganie pod samochód i wpiąć akumulator na alternator.

0
  • #4 19 Cze 2013 21:15
    maxiret1
    Poziom 9  

emeryt2 napisał:
    Bagażnik otworzysz ? to wpiąć się innym akumulatorem pod żarówkę bagażnika , jeżeli nie otworzysz , czołganie pod samochód i wpiąć akumulator na alternator.

to jest kombi, jeśli wejdzie do bagażnika do bez problemu dostanie się do kabiny i otworzy sobie maskę :D
    ecapitals napisał:

Ford Mondeo MK3 Kombi 2.0TDCi rok 2004.

A tak w temacie:
    -jak zależy Ci na czasie to proponuje skontaktować się z jakimś ślusarzem, oni zazwyczaj mają sprzęt do otwierania aut, ale musi to być dobra firma, bo niektórzy wybijają szyby :cry: .

-jak chcesz poeksperymentować to spróbuj wyjąć uszczelkę szyby i drutem zahaczyć cięgno od bigla:)

0
  Szukaj w 5mln produktów