Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

INDESIT WISL 105 - Bardzo dziwny błąd

19 Cze 2013 10:35 2283 2
  • Poziom 14  
    Witam wszystkich forumowiczów,

Mam pewien problem z pralką INDESIT WISL 105, ponieważ staje w połowie programu, dokładnie przed płukaniem, do płukania nie pobierze już wody. I w tym momencie wywala błąd. Migają diody na zielono od koszulki i żelazka na raz, i blokada na czerwono.

Patrząc na błędy które są opisane tutaj (http://www.elektryk-trojmiasto.pl/kody_bledow.html) To na tej stronie nie ma takiego kodu jak mój.

Bo szczerze przyznam że nie mam zielonego pojęcia jak się czyta te błędy, jakby ktoś mógł opisać jak się je odczytuje, nie co znaczą bo tego jest bardzo dużo na forum, ale po chłopsku jak odczytać z migających diod że to jest np. F01 lub F05

Wyciągałem programator, nie wygląda nic na płycie na uszkodzone, przepalone itp. przegrzałem go porządnie suszarą i pralka odziwo pochodziła tydzień i problem powrócił.

Mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie ? Z góry dziękuję i Pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    sadek_ns napisał:
    Migają diody na zielono od koszulki i żelazka na raz
    - F06
  • Poziom 14  
    Kolego bardzo bym Cię prosił o to abyś mi wytłumaczył dlaczego to jest F06 a nie inny, jaka jest reguła odczytywania kodów.

Z tego co wychodzi z tej strony co podałem to F06 to ma tylko świecić koszulka, a u mnie świeci koszulka i żelazko.