Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E52 - Po odłączeniu ładowarki ciągle ładuje.

19 Cze 2013 17:32 2172 13
  • Poziom 15  
    Nokia E52 telefon po odpięciu ładowarki z prądu ciągle ładuje, tzn pokazują się kreski że ładuje i świeci się dioda od ładowarki. Żeby zatrzymać to wirtualne ładowanie trzeba odłączyć ładowarkę od telefonu zaczekać aż dioda na ładowarce zgaśnie włożyć ponownie ładowarkę do telefonu i dopiero wtedy wyskakuje komunikat możesz odłączyć ładowarkę. Prosiłbym o jakieś sugestie bo nie mam pojęcia co to może być.
  • Poziom 29  
    Ładowarka oryginalna ? jak tak do sprawdzenia tor ładowania.
  • Poziom 15  
    Nie zamiennik, dodam jeszcze że telefon po usb łąduje normalnie.
  • Poziom 29  
    Sprawdź na oryginale.
  • Poziom 38  
    To będzie na 99% wina ładowarki. Trafiła mi się kiedyś jedna taka oryginalna Nokii, z cienkim bolcem. Telefony pokazywały na niej ładowanie nawet jak nie była podłączona do sieci :)
  • Poziom 23  
    E52 tak mają i na te usterkę wymienia się płytę. Nie znam dokładnej przyczyny, może zwarcie na linii ładowania.
  • Poziom 38  
    1. Testowałeś telefon z inną ładowarką?
    2. Testowałeś ładowarkę z innym telefonem?
  • Poziom 15  
    Tak ładowarka sprawna, na orginalnej ładowarce to samo. "aspire" nie słyszałem aby e52 miała taką wade.
  • Poziom 41  
    Miały i to nie tylko taką. Są to standardowe usterki tak samo jak uszkodzenie proca.
    U Ciebie raczej płyta do wymiany, albo jak chcesz się pobawić to możesz wymienić GAZOO ale moim zdaniem to strata czasu.
  • Poziom 15  
    Tylko płyta ? na pewno nie ma innego sposobu ?
  • Poziom 23  
    mryoyo napisał:
    "aspire" nie słyszałem aby e52 miała taką wade.

Był czas że robiłem e52 hurtowe ilości i ta usterka jest dosyć typowa.
  • Poziom 15  
    I tylko zostaje wymiana płyty innej możliwości nie ma ?
  • Poziom 41  
    Jak napisałem wyżej. Możesz podmienić GAZOO.
  • Poziom 19  
    Tak jak grubas napisał,możesz pobawić sie z wymianą GAZOO ale to raczej nic nie da.