Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes W202 C180 - Brak reakcji na kluczyk

decybelgrzela 19 Jun 2013 18:16 23430 4
    decybelgrzela
    Level 16  
    Witam
    Ponowie Pomózcie bo mi juz ręce opadają :(
    Pacjent to Mercedes W202 C-klasa C180 99r.kombi.
    Kluczyk rybka dokładnie ten:
    Mercedes W202 C180 - Brak reakcji na kluczyk
    W pilocie została sprawdzona cewka oraz diody podczerwieni są sprawne oraz na analizatorze widma pilot wysyła fale radiowe czyli wygląda na sprawny.
    Samochód mozna otworzyć tylko kluczykiem w zamku i otwierają się tylko drzwi kierowcy centralny nie reaguje.
    Po włozeniu do stacyjki nic się nie dzieje tzn nie odblokowuje kierownicy i nie mozna przekręcić zapłonu :(.
    Czy w takim razie jest jakiś sposób na zrobienie diagnostyki komputerowej bez przekręcenia zapłonu??
    Bezpieczniki wszystkie przeleciałem i są całe, w bagazniku pod maską po lewej i po prawej stronie kolo komputera, pod siedzeniem tylnym brak.
    Mozna prosić procedurę synchronizacji owego pilota??
    Pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    decybelgrzela
    Level 16  
    Motronic wrote:
    Problem może byź w zasilaniach, EZS i blokadzie kierownicy.

Moze kolega bardziej rozwinąć swoją wypowiedz?? Znalazłem kolegi post z podobna sytuacją i juz miałem pisac na PW a tu niespodzianka:)

Moderated By zeimp:

Jeszcze jeden taki wpis i wątek poleci w kosz, na podstawie:

Regulamin
    3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

Na naszym forum znajdziesz już odpowiednie informacje - pomyśl, poszukaj i dopiero pisz następny post!

User removed account
    User removed account  
    decybelgrzela
    Level 16  
    Motronic wrote:
    decybelgrzela wrote:

Moze kolega bardziej rozwinąć swoją wypowiedz )

A co tu do rozwijania? Ostatnio tak się porobiło na tym forum, że każdy dorbiazg musi być szerzej tłumaczony, ciągle tylko "rozwiń tą myśl".
    Jak nie rozumiesz konkretów walonych prosto z mostu TO NIE BIERZ SIĘ ZA TĄ ROBOTĘ!
    Jasne?
    I jeszcze w specjalizacja ma elektronika samochodowa, kpisz czy o drogę pytasz?

Kolego a moze trzeba było wytezyc umysł i domyslec sie ze zapytanie jest w działe POCZĄTKUJACY!
    Więc chyba ten dział od czegoś jest PRAWDA?!
    A poza tym nic ci do tego moja specjalizacja nic o mnie nie wiesz to nie komentuj JASNE?!
    Jak masz problem z precyzowaniem swojej wypowiedzi to nie KOMENTUJ i tym samym nie nabijaj sobie postów bo po liczbie ich widać czym nadrabiasz!
    Temat zamykam bo rozwinął się w złym kierunku bo nie mozna juz o nic zapytać!