Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SCENIC 2 2003 rok 2,0 16v

MARIUSZ-IDOL 19 Cze 2013 18:27 1296 5
  • #1 19 Cze 2013 18:27
    MARIUSZ-IDOL
    Poziom 2  

Witam mam pytanie a zarazem problem mam scenica 2 2,0 16v i mam problem przy jezdzie 120 km/h szarpie mi i nie da rady jechac musze trzymac predkosc do 120km/h.po zakupie auto spisywalo sie bardzo dobrze ale po jakims czesie tak sie stalo prosze o porade co moze byc przyczyną ze auto sie tak zachowuje jak narazie zaden mechanik nie moze mi pomoc.pozdrawiam

0 5
  • #3 19 Cze 2013 18:39
    autoas
    Poziom 41  

MARIUSZ-IDOL napisał:
    jak narazie zaden mechanik nie moze mi pomoc.pozdrawiam

Przecież to nie prawda, ty chciałbyś aby było jak w CCC...

0
  • #4 19 Cze 2013 21:45
    MARIUSZ-IDOL
    Poziom 2  

witam ponownie do emeryta2 na ile jestes pewien ze to pompa paliwa?Bylem na kompie i wykazuje bład przepustnicy ma to cos wspolnego z pompą paliwa?

0
  • #5 20 Cze 2013 07:07
    emeryt2
    Poziom 42  

No to jak byłeś "na kompie" to dlaczego tego nie napisałeś w I poście , tajemnica? Jaki był błąd ; numer lub opis?
    Co sam możesz pomierzyć ,sprawdzić przy tym silniku , wiesz gdzie i jaki ma osprzęt?
    Co do pompy paliwa nie mam 100% pewności , pierw sprawdź ciśnienie i jej wydajność , a jeżeli tester wskazał usterkę zmotoryzowanej przepustnicy , to należy zająć się nią.
    Jeszcze jedno ; już w III klasie szkoły podstawowej uczą , iż zdanie rozpoczynamy zawsze dużą literą!

0
  • #6 20 Cze 2013 21:04
    MARIUSZ-IDOL
    Poziom 2  

Witam niepamietam kodu pamietam tylko ze pisalo błąd sterowaniem przepustnicy

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo