Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JohnGardener - kosa spalinowa, silnik dymi

19 Cze 2013 19:05 13515 6

• Poziom 13  
    Dobry ;)

Mam problem z urządzeniem: Kosa spalinowa 5,25KM John Gardener (ilość oleju do paliwa 1:25 sprawdzałem, dobrze mierzyłem).

Problem polega na tym iż urządzenie podczas pracy dymi niesamowicie, a przy okazji chlapie niespalonym paliwem.

Zachlapuje wydech i filtr powietrza też jest mokry.

Miał ktoś podobny problem? Sprzęt jest nowy, kilka dni temu kupiłem, nawet nie wyrobiłem jeszcze 2 roboczo godzin, może czegoś nie ustawiłem? Podczas składania postępowałem zgodnie z instrukcją obsługi.

Jeżeli miałby ktoś jakieś sugestie, z góry dziękuję.
  • Poziom 35  
    Kolego to masz kosę (dwusuw), czy kosiarkę. Sprawdź jaką ilość oleju (wg instrukcji) musisz dolać do paliwa. Sprzęt nowej generacji, to raczej 1:40, a nawet do 50. Myślę, że podczas pracy nie wyłączasz tzw. ssania i stąd silne dymienie, plus ewentualnie za duża ilość oleju.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Witam
    Szukam osób które posiadają sprzęt firmy JOHN GARDENER,ponieważ chciałbym kupić kosę spalinowa o mocy 5,35 km na allegro. Niestety nie miałem żadnego sprzętu tej firmy,ale nie chciałbym kupić jakiegoś badziewia.
    Z góry dziękuje za odpowiedź
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    W takim razie to jakaś tania imitacja kosy którą pewnie coś zaraz trafi i nikt nie będzie umiał naprawić. Chyba poszukam jakiegoś stihlla. Dzięki ojdyr za odpowiedź
  • Poziom 39  
    Odżałuj i poszukaj Hondy. Pracowałem egzemplarzem chyba 6KM w metrowych zaroślach - dajesz gazu i się rozpędza z nawiniętym na kosisko zielskiem.