Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cabletech URZ0080-brak kanałów, nic nie działa

MechanikM 19 Jun 2013 19:40 4005 3
    MechanikM
    Level 1  
    Mam problem z dekoderem, otóż usunąłem wszystkie kanały (nie wiem dlaczego to zrobiłem) i teraz nie mogę niczego uruchomić, tzn;wyszukiwania nowych programów. Na ekranie cyfrowym dekodera pisze jedynie noCh, co raczej oznacza brak kanałów
    LeDy
    Level 43  
    MechanikM wrote:
    Mam problem z dekoderem, otóż usunąłem wszystkie kanały (nie wiem dlaczego to zrobiłem) i teraz nie mogę niczego uruchomić, tzn;wyszukiwania nowych programów. Na ekranie cyfrowym dekodera pisze jedynie noCh, co raczej oznacza brak kanałów
    Jak już to na ekranie telewizora a komunikat wyświetla dekoder. Nie masz instrukcji co robić aby wyszukać programy?
    egon42
    Level 37  
    MechanikM wrote:
    Na ekranie cyfrowym dekodera pisze jedynie noCh
    Podstawowe pytanie czy tą informację wyświetla sam tv czy to sygnał z tunera bo jak znam tunery cabletecha to nie spotkałem się z takim sygnałem jak się wykasuje wszystkie programy to włącza automatycznie menu z automatycznym strojeniem a nie jakieś noch. Może to sygnał z tv że ma wykasowane wszystkie programy ale oczywiście kolega MechanikM nie podał jaki ma model tv bo pewnie myśli że wszyscy inni muszą wiedzieć jaki ma telewizor.
    supermach
    Level 23  
    Jak znam życie to chodzi o ledowy "wyświetlacz" w dekoderze.