Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka bruzdownica. Bosch czy Makita

Tomex 19 Cze 2013 23:55 3294 5
  • Poziom 20  
    Witam.
    Zajmuje się kładzeniem i wymianom instalacji elektrycznych.
    Posiadam narzędzia firm Bosch Niebieski oraz Makita - jestem z nich bardzo zadowolony.
    Teraz stoję przed zakupem bruzdownicy. Zastanawiam się nad Bosch GNF 35 CA lub
    Makita SG1250. 85% pracy to cegła, 15 beton. Chodzi mi, żeby sprzęt był mocny i solidny-długowieczny. Posiadam odkurzacz GAS 25

Opowiedzcie swoje doświadczenia o tych bruzdownicach. Wady, zalety
  • Poziom 27  
    Nie ma już sprzętu dobrego i długowiecznego :D

Ja zawsze polecam Makitę ze względu na najniższe koszty ewentualnego serwisu.
    Wejdź w dokumentacje i porównaj cenę części.

Bosch i Makita jest w tym przypadku dobra, sprawdzone konstrukcje.
  • Poziom 15  
    Cześć. Bruzdownica Bosch GNF 35 CA to bardzo dobra maszyna. Pod elektrykę czy montażówkę 35mm jest wystarczająco. Dobrze uszczelniona, cicha, nie ma wibracji. Jak masz odkurzacz Bosch GAS 25 to świetnie będzie z nim współpracować. Na bruzdownicę Bosch daje 3 lata gwarancji. Tylko założyć dobrą tarczę diamentową nie żadnego marketa i można działać.
  • Poziom 20  
    Czekam, na wypowiedzi praktyków, którzy na codzień używają tych sprzętów. Reklam swoich sklepów proszę nie zamieszczać
  • Poziom 13  
    Używam bruzdownicy Boscha GNF20CA Już chyba z 10 lat. I jeszcze kompletnie nic przy niej nie było robione. Polecam Boscha
  • Poziom 29  
    Ja od roku mam GNF 35 CA i złego słowa nie powiem sprawdza się bardzo dobrze.
    polecam