Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BEKO GNE 114613X - zastanawiam sie nad zakupem

20 Jun 2013 10:18 1329 1
  • Level 2  
    Zastanawiamy się nad kupnem chłodziarko-zamrażarki BEKO GNE 114613X.
    1. Widziałam w ofercie też BEKO GNE 114612X (tańsze). Czy różnica to tylko w roku produkcji? Tak na babski rozum to wygląda, że w numeracji jest na końcu podany rok produkcji. Dobrze myślę?
    2. Czytałam, że w 2011r. były jakieś problemy z lodówkami BEKO (pożary). To nadal jest problemem tych lodówek?
    3. Chłodziarka ma w instrukcji podaną maksymalną temperaturę +8. Z różnych względów zależy nam na tym, żeby można było ustawić temperaturę chłodziarki na trochę wyższą np. +10 lub nawet +12. Czy ta chłodziarka trzyma równo + 8 (i ani stopnia wyżej) czy też jest tam jakaś wyższa tolerancja?
    4. Ten sprzęt ma funkcję "holiday". Czytam instrukcję i nie rozumiem do końca. Jeżeli ustawię tę funkcję to jaką będę miała temperaturę w chłodziarce? Ja z instrukcji rozumiem to tak, że w chłodziarce temperatura się nie zmieni ale zamrażarka nie będzie działała. I to jest nielogiczne, jak wyjeżdżam to wyjmuję wszystkie łatwopsujące się produkty z chłodziarki i zostawiam zamrożone w zamrażarce. A tutaj - tak jakby - na odwrót.
    5. Jeżeli ktoś ma ten sprzęt byłabym wdzięczna za opinię.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    odradzam lodówki beko. GNE 60021 X miała zużywać 480 KWh /rok
    okazuje się że zużywa ponad 700 KWh/rok
    zaznaczam że jest ustawiona na EKO i zainstalowana zgodnie z instrukcją
    wzywałem dwa razy serwis ale uznali że A+ to ona jest ale w laboratorium
    a jak chcę energooszczędną to muszę sobie kupić mniejszą

Jednym słowem nie kupię już nigdy żadnego produktu BEKO
    miałem kiedyś indesita i wszystko z danymi producenta się zgadzało