Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
PLFONPLFON
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Slican - Nagranie zapowiedzi słownych.

20 Jun 2013 11:00 2856 15
  • Level 24  
    Witam. Do pewnego czasu korzystałem z nagrywania zapowiedzi słownych (w centralach Slican) ze strony Ivona.com, ale od marca nie można już doładować konta (zaproponowali mi roczny abonament za ok. 3000 zł). Czy może ktoś znalazł inną stronę z syntezatorem mowy (ale za mniejszą kasę)?
  • PLFONPLFON
  • Level 37  
    Chyba prościej i taniej to jest zrobić "casting" w firmie na najlepszy głos i nagrać normalnie z telefonu :-)
  • Level 35  
    Witam.
    Jak Ivona zlikwidowała możliwość tworzenia zapowiedzi to zmusiło mnie do nagrywania zapowiedzi we własnym zakresie. Wykorzystuję do tego mały mikser plus mikrofony pojemnościowe zasilane z miksera. Całość podłączona do karty dźwiękowej w kompie. Reszta to już KonfigMan. Jakość nagrania znacznie lepsza od Ivony no i tańsza, przynajmniej dla mnie. Polecam.
  • Level 9  
    A czy może któryś z kolegów podpowie w jakim pliku jest zapisana zapowiedź? Chciałbym zaimportować tę samą zapowiedź jako drugą i trzecią ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Ściągam z centrali w config manie ale nie wiem gdzie się ona zapisuje i jakie ma rozszerzenie, więc trudno dokonać importu bo nie wiem co importować.
  • Level 24  
    Zakładka Ruch Przychodzący/Zapowiedzi/Nagraj/Eksportuj i zapisz gdzie chcesz w formacie *.wav
  • PLFONPLFON
  • Level 9  
    mich-tel wrote:
    Zakładka Ruch Przychodzący/Zapowiedzi/Nagraj/Eksportuj i zapisz gdzie chcesz w formacie *.wav

Tak to wiem i umiem zrobić. Ale jest jeszcze spodób ściągnięcia nagrania z centrali aby powielić już gotową zapowiedź w zapowiedziach np. 2 i 3 bez potrzeby ponownego nagrywania. Stąd pytanie gdzie zapisuje się pobrana z centrali zapowiedź i w jakim pliku jest zapisana? Czy też w Wavie? Bo nigdzie nie znalazłem takiego pliku.
  • Level 24  
    Jak zrobisz to: Zakładka Ruch Przychodzący/Zapowiedzi/Nagraj/Eksportuj to się zapyta gdzie zapisać (np. na pulpit). Potem z tego miejsca importujesz do dowolnej zapowiedzi.
  • Level 33  
    Zapisz zapowiedz na pulpicie nazwij ja jakoś np. disa1 znając życie zapisze ci bez rozszerzenia .wav znajdź ten plik prawą stona myszki opcja zmien nazwę i dodaj dasa1.wav zapisze ci z poprawnym rozszerzeniem dopiero zaimportujesz do centrali prawidłowo .
  • Level 24  
    Właśnie sprawdziłem. Samo zapisuje jako*wav.
  • Level 10  
    Dzisiaj od samego rana siedzę w programie Slican ConfigMAN i za nic nie mogę ogarnąć gdzie się zapisuje ściągnięty z centrali plik z zapowiedzią. przekopałem wszystkie katalogi w których jest nazwa slican, przejrzałem wszystkie pliki w formacie wav jakie znalazłem na dysku i nigdzie nie namierzyłem tego co ściągnąłem z centrali. Po kliknięciu opcji pobierz, ściąga zapowiedź ale nie pyta gdzie ją zapisać tylko robi to automatycznie. Centrala to IPL-256.
  • Level 24  
  • Level 10  
    mich-tel wrote:
    Zakładka Ruch Przychodzący/Zapowiedzi/Nagraj/Eksportuj

Slican - Nagranie zapowiedzi słownych.

Dziękuję za podpowiedź, skorzystał bym z tej opcji gdybym ją miał, powyżej znajduje się screen z zakładki z zapowiedziami. Chyba że źle szukam i jest to gdzie indziej ?
  • Level 24  
    Przecież masz zapowiedzi i masz nagraj! Kliknij na daną zapowiedź, kliknij nagraj.
  • Level 10  
    Mich-tel, ale ja chcę pobrać z centrali nagraną zapowiedź a nie nagrać nową, z tym ostatnim to sobie potrafię poradzić.
    Problem jest z pobraniem tego co jest nagrane w centrali...
  • Level 24  
    No to zrób jak napisałem!!!
  • Level 10  
    mich-tel wrote:
    No to zrób jak napisałem!!!

Dzięki!! Zafiksowałem się na tym przycisku "Pobierz"
    Udało się zapisać.