Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin Praktyczny 2013 - Technik elektryk

20 Cze 2013 11:13 4755 10
  • Poziom 8  
    I Jak poszło na egzaminie praktycznym ? Suszarka elektryczna naprawiona ? :) Według mnie było bardzo łatwe o ile się gdzieś nie pomyliłem..
  • Poziom 8  
    Jakoś wyjątkowo łatwy, dwie łatwo do znalezienia usterki. Mam nadzieję że będzie chociaż te 75%
  • Poziom 8  
    i jeszcze ta pomoc, narysowane tabelki, schemat i pełny spis przyrządów, wszystko dane jak na tacy
  • Poziom 13  
    Z tym podaniem na tacy, to bym nieprzesadzał. W tabeli był oscyloskop i lutowica. A wg. was jakie były te dwie usterki i jak należało opisać te uszkodzenie?
  • Poziom 8  
    No 1 to przewód i 2 Dioda ( w tabeli N, N). Właśnie z tymi narzędziami był mały problem bo nie do końca wiedziałem jak je wykorzystać ; /. No ale 2 błędy są, założenia nie było co za dużo wypisywać, ocenić wyniki pomiarów- prosta rzecz, tam z tym wykazem było trochę pracy ale też łatwe, dobrze że algorytmu nie było. Wiecie kiedy wyniki ?
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich
    Wyniki będą znane 30 Sierpnia.
  • Poziom 8  
    A ma ktoś jakiś klucz albo przykładowe odpowiedzi do tego egzaminu ?
  • Poziom 8  
    do praktycznego jeszcze chyba przykładowego rozwiązania nie ma, są tylko klucze odpowiedzi do etapu pisemnego

Dodano po 3 [minuty]:

sabcio_2 napisał:
    Z tym podaniem na tacy, to bym nieprzesadzał. W tabeli był oscyloskop i lutowica. A wg. was jakie były te dwie usterki i jak należało opisać te uszkodzenie?

chodzi mi o to że nie trzeba było rysować tych tabelek samemu i schematu tylko zrobili to za ciebie, więc jest ułatwienie
  • Poziom 8  
    A no tak tak... zwykle były te tabelki podawane, coś za mało było opisanych aparatów w schemacie, co należało umieścić w założeniach. Jak pamiętacie to podajcie wasze założenia
  • Poziom 13  
    Witam.
    Mam pytanie do kolegi Rudzikson19. A jak Ty ustaliłes usterki? W spisie przyrzadów i materialów nie było zapasowej diody i zapasowego przewodu, który bodajże sie przerwał...
    Napisz nam co wpisałeś w usterkę?

seba.
  • Poziom 17  
    Witam posiada ktoś klucz odpowiedzi z egzaminu praktycznego 2013 czerwiecc
    Szukam szukam i nie mogę znaleźć