Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Sanyo nie wyswietla obrazu z dekodera STB wiwa HD80

20 Cze 2013 12:45 2040 1
  • Poziom 1  
    Witam, mam problem z podłączeniem dekodera (wiwa HD80 Evo) telewizji naziemnej do starego telewizora kineskopowego (Sanyo). Mój stary telewizor nie ma wejścia euro, tylko dwa wejścia chinch. mam kabel który z jednej strony ma Euro a z drugiej 3x chinche. Podłączylem dekoder do prądu, połączylm z kablem od anteny, kabel euro do dekodera a chinche do telewizora, lecz sa 3 koncowki chinch a w telewizorze mam 2 (video i audio) niezaleznie ktory podłączę nie ma żadnego efektu (nie ma obrazu ani dzwieku) sytuacja jest taka ze jak przelaczam na AV to tam nic nie ma, nic nie wyskakuje, jest czarne tlo. NIe wiem w czym tkwi problem. Jeśli ktoś wie o co mi chodzi i jak mi pomóc to z góry dziękuje.
  • Poziom 36  
    Pewnie trzeba kupić inny kabel euro chinch bo przy 3 chinchach euro jest podłączone pod wejścia a musiał by być pod wyjścia lub samemu przełączyć piny w euro pod sygnały wejściowe. Proszę sobie w google poszukać opisu pinów euro i sprawdzić jak jest podłączone w kablu i przełączyć lub też kupić inny kabel np. z 4 pinami chinch bo wtedy mamy 2 wejścia i 2 wyjścia.